UA
RU

Свіжий погляд: Комфорт у найбільш дискомфортний період місяцю

Редагувати переклад
Як зберігати спокій та рівновагу у моменти найбільшої вразливості.
Свіжий погляд: Комфорт у найбільш дискомфортний період місяцю-Фото 1

В нашому суспільстві, а особливо, коли мова йде про поважні зібрання, не заведено говорити про інтимні речі. Ми називаємо статеві органи вигаданими та абсолютно нестерпними термінами-неологізмами, соромимося, коли потрібно відповідати на незручні питання на оглядах гінеколога, та аж ніяк не погоджуємося розмовляти про таємне жіноче у присутності чоловіків  навіть найбільш толерантних та близьких друзів. Навіть з подругами не завжди можна знайти зручну мить, аби пожалкуватися на проблеми чи хвороби, які є звичайною темою для розмов, наприклад, в американському суспільстві.

Свіжий погляд: Комфорт у найбільш дискомфортний період місяцю-Фото 2

Тож, ми пропонуємо зробити перший крок до прийняття своєї жіночності, та поговорити про менструації. Часом хворобливі, болючі, ті, що обмежують нас у праві обирати той одяг, який хочемо, поводити себе так, як нам зручно. Врешті-решт ті, що змушують метушливо перевіряти час від часу чи пристойно виглядає наш зовнішній вигляд. Носити біле, коли в тебе почався менструальний цикл? Неможливо! Одягати обтислі речі? Навіть не думайте про це! Але чи є просте розв’язання вічної проблеми? На сайті brabrabra.ua вас очікує широкий асортимент трусиків, які допоможуть пережити тиждень менструацій зі спокоєм. Впевненість у собі вас точно ніколи не полишить.

Свіжий погляд: Комфорт у найбільш дискомфортний період місяцю-Фото 3

Читай также: Black Friday: 6 трендов сезона, которые нужно успеть купить на скидках 

Трусики Свіжата створені для додаткового захисту від протікань під час носіння засобів менструальної гігієни: тампонів, прокладок, або ж менструальних чаш. Завдяки чотиришаровий ластовиці, що вміщує до 15 мл рідини (це вміст 2 звичайних тампонів або 1 прокладки), можна більше не переживати про зіпсований одяг чи білизну або дуже незручні моменти.

Свіжий погляд: Комфорт у найбільш дискомфортний період місяцю-Фото 4

Моделі Свіжата виконані із натуральних тканин, що обмежують зростання бактерій, усувають запахи між пранням та не роздратовують шкіру. Вони також гіпоалергенні. Такі трусики екологічні та можуть повністю замінити засоби менструальної гігієни у початкові та завершальні дні менструації, або ж стати у пригоді у якості післяпологової білизни.

Попри те, що наша країна доволі молода, а її найбільш потужна перевага  активна та толерантна молодь, ми не володіємо тою свободою думки та слова, які є незаперечними для жителів США, Канади та інших демократичних країн. Гадаємо, що не варто намагатися знайти причину зайвої скромності, обмеженості та закомплексованості. 

Свіжий погляд: Комфорт у найбільш дискомфортний період місяцю-Фото 5

Нам варто брати приклад із героїнь популярного американського серіалу “Жирним шрифтом” та перестати прикидатися, що нас влаштовує те, що жіночі проблеми та абсолютно природні потреби стають чимось непристойним, табуйованим. Не потрібно вигадувати принизливих назв тим термінам, які вже давно були визначені у наукових словниках. Тож наступного разу, коли настане час чергових менструацій, не бійтеся вимовляти слова із, якщо не гордістю, то принаймні без сором’язливості.

Переходьте на сторінку онлайн-магазину, та купуйте трусики Свіжата для не “цих днів” чи “червоних дат календаря”, а для менструації  ось так просто, зрозуміло та дуже по-сучасному.

Статьи по теме