«Ні» буденності: у справі новинки Pebble 2 від LOGITECH

Редагувати переклад

Я та людина, яка купує парфуми через цікаву форму флакона, а черевики – бо вони унікального відтінку. Естетика вагоміша за комфорт – мій девіз, як суперечливо б це не звучало. Адже комфорт та зручність не так часто перетинаються. Я не розумію людей у кроксах та біркенштоках, уггах та брюках-карго… Шанувальники цього громіздкого та непривабливого взуття та одягу кажуть, що це зручно. Я кажу: можливо, але це некрасиво. Хоча не буду сперечатися – взуття, в якому зручно лише сидіти, також погана історія.

Естетика – це правила мого життя, яких я дотримуюсь як у своїй шафі, так і на робочому столі. Оскільки деталі задають тон та настрій, створюють атмосферу. Разом це впливає на мою роботу, бо вона в мене творча. Кажуть, що творчі люди вибагливі? Можливо. Мене, наприклад, коли я вчергове приходила до магазину обирати новий ноутбук чи комплектування до нього, завжди дивувало, чому переважна більшість гаджетів чорного кольору. Певно ж не тому, що чорний добре маскує бруд? Ні, я не прошу, щоб гаджети відповідали трендам Інституту кольору Pantone, але дрібка різноманіття точно б не завадила. І здається бог гаджетів почув мій запит. Тобто боги з відділу дизайну та розробники компанії LOGITECH.

«Ні» буденності: у справі новинки Pebble 2 від LOGITECH-Фото 1

Клавіатура Pebble Keys 2 K380s та мишка Pebble Mouse 2 M350s від LOGITECH нарешті ненудного кольору. Льодяниковий не кричущий – мій улюблений. Розмір клавіатури та клавіш (до речі, приємної округлої форми) підійде для середньої, себто витонченої та тендітної дівочої руки. Українська розкладка – взагалі must have! А ще запорука запобіганню виникнення помилок. Тому, хто досі має російську розкладку на клавіатурі та багато працює з текстами, знайомий та зрозумілий мій біль щодо одруків, які виникають через відсутність розмітки клавіш «і», «ї», «и».

«Ні» буденності: у справі новинки Pebble 2 від LOGITECH-Фото 2

Легке, але приємне здивування викликала майже безшумна робота за клавіатурою. (Звичайно, я не застала ті часи, коли журналісти працювали за друкарськими машинками-динозаврами, але знаю, що через гучність роботи на них навіть рівень звукового тиску виміряли галасом, який вони створювали.) Зі свого досвіду я тільки знаю, як важко зосередитися на роботі навіть за незначного галасу… себто монотонного биття по клавішах сусіда по офісу. If you know what I mean. No? Ви щасливчик, а колекція LOGITECH Pebble 2 вам не надасть можливості відчути, що я маю на увазі. Через покращений дизайн ви не почуєте звичного клацання, набираючи цей текст.

«Ні» буденності: у справі новинки Pebble 2 від LOGITECH-Фото 3

Пандемія внесла корективи в роботу кожного. Ми всі переформатувалися й зрозуміли, що немає потреби кожного дня ходити в офіс. Я щаслива цим змінам – у мене з’явилась можливість самій обирати місце, яке буде сьогодні «моїм офісом». Зазвичай, це кав’ярні з приємним інтер’єром, бо я ціную естетику. Власне і зараз я працюю над текстом у своїй улюбленій кав’ярні з видом на Дніпро. Мені потрібно, щоб мої гаджети були максимально компактними, портативними та легкими… Ненавиджу баули. (Баули та валізи доречні тільки на залізничному вокзалі.) Клавіатура LOGITECH Pebble Keys 2 K380s вміщається в мою сумочку й не робить її непідйомною. Вдале налаштування клавіш сприяє швидкому доступу до моїх улюблених програм. Плюс є можливість підключення одразу до 3 різних пристроїв лише одним натисканням кнопки через Bluetooth-з’єднання. Мишка та клавіатура сумісні з різними пристроями: Mac OS, iPad OS, Chrome OS, Windows OS, Linux, Android.

«Ні» буденності: у справі новинки Pebble 2 від LOGITECH-Фото 4

Ну і останнє, хоча… Найперша в сучасному світі – це sustainable-складова новинки. Власне, незрозумілі слова «састейнебл» і «рісайклінг» увійшли у мій лексикон і життя лише кілька останніх років. Але для мене це важливі маркери під час вибору товарів в усіх царинах. Бо повага та піклування про споживача починається з поваги та піклування компанії про планету. Для створення моделей LOGITECH Pebble 2 було використано перероблений пластик, оскільки компанія сповідує повторне залучення в роботу сировини, що суттєво зменшує викиди вуглекислого газу в повітря. Компанія впроваджує інноваційні технології, щоб подовжити строк служби своїх пристроїв і переходить на відновлювальні джерела енергії, щоб зберегти ресурси планети.

«Ні» буденності: у справі новинки Pebble 2 від LOGITECH-Фото 5

Бажаю всім натхнення! Мене, до речі, з новими естетичними та сучасними гаджетами від LOGITECH Pebble 2 воно не полишає.

 
Статьи по теме