Нова маскулінність TVORCHI у відеокліпі Living My Life

Сьогодні український гурт TVORCHI презентували досить нетипову для української музичної індустрії відеороботу Living My Life, де показують нову маскулінність та розвінчують стереотипи про типову чоловічу поведінку. 

З кожним днем сталі образи з гуркотом розбиваються через нові негласні правила Покоління Z – не виключенням стало й таке поняття, як «мужність». Вираз «хлопці не плачуть» сказаний в прогресивній компанії може бути сприйнятий за дурний тон, а якщо буде почутий від лідера думок, комусь доведеться попрощатися з тисячами своїх фоловерів.

У своєму новому відеокліпі Living My Life український гурт TVORCHI вирішили нагадати про питання нової маскулінності в нашій країні. Хлопці повністю відкриті з аудиторією – вони не бояться оголювати емоції на сцені і бути максимально щирими, розповідаючи в треках про свої переживання.

Читай также: Хэллоуин со вкусом: Украинский диджей Gala UA рассказывает, где встречать Ночь всех святых стильно

Українська індустрія шоу-бізнесу намагається маскуватися під інклюзивність, та артисти бояться пробувати щось нове, адже чоловік за межею заявлених рамок не вітається: хоч один прояв стереотипної жіночності і результат невтішний – він більше не мужній супергерой.

TVORCHI ж перекреслюють гендерні стереотипи яскравими блискітками на тілі, ідеальною неідеальністю оголених тіл та нетиповими плавними рухами.

Хлопці, виховані на прикладі токсичної мужності, що придушує емоції, маскує стрес під «крутим жорстоким хлопцем» не зможуть створити щасливого майбутнього. TVORCHI ж закликають не боятись жити своїм життям, вільним від чужих стереотипів та цінностей, що давно потребують перегляду та змін.

 

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также