UA
RU

Нова музика на будь-який смак та настрій — добірки від Радіо Аристократи

Редагувати переклад

Хіп-хоп, джаз, інді, поп, електро — готові до прослуховування музичні підбірки від Радіо Аристократи (https://aristocrats.fm) та професійних музичних селекторів. Залишається лише перейти за посиланнями та зробити гучніше 😉

Нова музика на будь-який смак та настрій — добірки від Радіо Аристократи-Фото 1

Новинки хіп-хопу

Паша Франик – музикант, dj та співавтор Хіп-хоп слуховища “Андрути” запулює щотижня разом з Тic Tac крутяцьку пачку нових хіп-хоп релізів.

Із свіженького:

Нова музика на будь-який смак та настрій — добірки від Радіо Аристократи-Фото 2

Jazz 

Новинки зі світу джазу для осінньої меланхолії, романтичного вечора, шалених танців чи роздумів про вічне – вибір за вами. Нову музику зі смаком підібрала Катерина Савченко, продюсерка, медіа менеджерка та цінителька джазу, яка не один рік створювала Jazz Time з Олексієм Коганом.

Читай также: Брэдли Купер наконец прокомментировал свой предполагаемый роман с Леди Гагой 

Нова музика на будь-який смак та настрій — добірки від Радіо Аристократи-Фото 3

By The Way

Ніл Тарасов, музикант, діджей і збирач вінілу щотижня у авторському аудіо-блозі за підтримки Tic Tac збирає нові світові та українські релізи.

Нова музика на будь-який смак та настрій — добірки від Радіо Аристократи-Фото 4

Плейлисти від Дар’ї Коломієць

Діджейка,  музична селекторка,  засновниця музичного додатку MusiCures та сотні музичних подкастів, продюсерка та ведуча. Підбірки Дар’ї — це щось дуже особливе та унікальне, яке не завжди можна знайти шазамом. Музика, що лікує.

Бездушне Электро

https://aristocrats.fm/shows/bezdushnoe-elektro/ 

Бадьорі ритми хаузу, техно і драм-н-бейсу для ідеального прибирання, тренування, вечірки, будь-чого. Музична добірка і порція мотивації, заряду та настрою від справжнього поціновувача “годної рвані” – Данили Хомутовського. Щотижня новий випуск. Подкаст вже має власний Youtube-канал

Статьи по теме