Новий ностальгічний трек гурту Latexfauna про кризу середнього віку

Новий сумний трек від LATEXFAUNA. 

Новий ностальгічний трек гурту Latexfauna про кризу середнього віку-Фото 1

Замість великого концерту у Києві, який перенесли через карантин, 27 березня гурт Latexfauna вирішив випустити новий трек. Сумна та ностальгічна «Косатка» сподобається усім, хто хотів потанцювати під пісні LATEXFAUNA, а замість цього сидить вдома, а також усім, хто відчуває кризу.

Читайте також: Развеять тоску: новые музыкальные альбомы

«Косатка» — перша пісня, записана з новим гітаристом гурту Іллєю Случанком. Її гурт присвятив чоловікам, що зустрічають свою кризу. Багато досягають всього, за чим гналися. Та куди ж поділася та безпричинна радість, яка супроводжувала нас у безгрошівній юності, коли ми уміли насолоджувалися самим лише полум’ям багаття, що розводили на піках рожевих і теплих скель?

LATEXFAUNA — київський гурт, який пише пісні на суржику. Соліст колективу — Дмитро Зезюлін — уже розповідав нам в інтерв’ю, чому тексти саме такі, якими ми їх бачимо, про небажання коли-небудь бути учасником «Євробачення» та багато іншого. 

Щоб не сумувати на карантині або через кризу середнього віку, читайте інтерв’ю та паралельно слухайте нову пісню «Косатка». 

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме