Спецпроекты now:

Новий ностальгічний трек гурту Latexfauna про кризу середнього вікуНовий ностальгічний трек гурту Latexfauna про кризу середнього вікуНовий ностальгічний трек гурту Latexfauna про кризу середнього вікуНовий ностальгічний трек гурту Latexfauna про кризу середнього вікуНовий ностальгічний трек гурту Latexfauna про кризу середнього віку
Стиль Жизни

Новий ностальгічний трек гурту Latexfauna про кризу середнього віку

Новий сумний трек від LATEXFAUNA. 

Замість великого концерту у Києві, який перенесли через карантин, 27 березня гурт Latexfauna вирішив випустити новий трек. Сумна та ностальгічна «Косатка» сподобається усім, хто хотів потанцювати під пісні LATEXFAUNA, а замість цього сидить вдома, а також усім, хто відчуває кризу.

Читайте також: Развеять тоску: новые музыкальные альбомы

«Косатка» — перша пісня, записана з новим гітаристом гурту Іллєю Случанком. Її гурт присвятив чоловікам, що зустрічають свою кризу. Багато досягають всього, за чим гналися. Та куди ж поділася та безпричинна радість, яка супроводжувала нас у безгрошівній юності, коли ми уміли насолоджувалися самим лише полум’ям багаття, що розводили на піках рожевих і теплих скель?

LATEXFAUNA — київський гурт, який пише пісні на суржику. Соліст колективу — Дмитро Зезюлін — уже розповідав нам в інтерв’ю, чому тексти саме такі, якими ми їх бачимо, про небажання коли-небудь бути учасником «Євробачення» та багато іншого. 

Щоб не сумувати на карантині або через кризу середнього віку, читайте інтерв’ю та паралельно слухайте нову пісню «Косатка». 

  • красота
  • Карантин с Marie Claire
  • новый номер
  • Печатные версии журналов
  • MC ShopПонравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...