UA
RU

Новий тиждень: online-події 5-9 квітня

Редагувати переклад
Черговий локдаун поставив на паузу повноцінну роботу культурних закладів: знов відсутнє живе спілкування, зустрічі з глядачами та емоції наживо. Театри, музеї перейшли в звичний останнім часом онлайн - формат і підготували програму для усіх бажаючих. Отже, протягом 05 – 09 квітня відбудуться наступні заходи.

Відеовистава «Шинель» проєкту  «Театр 360 градусів», онлайн

01 – 10 квітня

вистава Шинель

Інноваційний арт – проєкт, що знімає відеоверсії театральних постановок з використанням сучасних саунд – ефектів, нещодавно став лауреатом театральної премії у номінації «Подія року». Друга безкоштовна прем’єра проєкту  — відеоспектакль «Шинель» за мотивами повісті Миколи Гоголя. Вистава має соціальний контекст та в особі «маленької людини» Акакія Башмачкіна порушує проблему соціальної адаптації людини з порушеннями в суспільстві. Відомо, що проєкт, окрім просвітницької діяльності, спільно з громадською організацією «Бачити серцем» допомагає дітям, підліткам та молодим людям з комплексним порушенням розвитку.

Читайте також: SMALL TALK: ДАША МАЛАХОВА, НАТАЛІЯ ЧИЖОВА, ПРОДЮСЕРКИ ПРОЄКТУ «ТЕАТР 360 ГРАДУСІВ»  

Виставка Олесі Трофименко «Приховане», галерея «The Naked Room»

12 березня – 17 квітня

Олеся Трофименко

Персональна виставка Олесі Трофименко представляє серію робіт, в яких живописні полотна поєднані з вишивкою. За основу художниця взяла фотографії друзів та знайомих, звернувшись до власних архівів, світлини з соціальних мереж, телебачення. Кожне вишите полотно – то, наче, кадр з фільму. І не дивно, адже зараз Олеся працює в великих кінопроєктах як художниця – постановниця.

Музичні та літературні онлайн — перформанси до персональної виставки Нікіти Кадана «Камінь б’є камінь», PinchukArtCentre

07 квітня – 02 червня

Никита Кадан

Фото: Максим Білоусов

В кінці лютого відкриття PinchukArtCentre було відзначено одразу трьома виставками, серед яких — «Камінь б’є камінь» Нікіти Кадана. Тема виставки пов’язана з історичним минулим України, ідеологією та політичним насиллям. PinchukArtCentre розпочинає цикл онлайн — перформансів письменників та музикантів, власні твори яких вступають у діалог з виставкою. Вони будуть проходити двічі на місяць на фейсбуці та ютуб – каналі арт – центру.

Читайте також: SMALL TALK: НІКІТА КАДАН, ХУДОЖНИК 

Онлайн — виставка «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив», Мистецький арсенал

25 березня – 04 травня 

група «Бергамот». «Flight»

Фото: Олександр Попенко

До Дня Волі в Білорусі відкрито широкомасштабну виставку білоруських художників, присвячену протестному руху під час тогорічних президентських виборів у країні. Свою громадянську позицію митці відобразили у картинах, плакатах, перфомансах. Роботи художників ставали символом протесту та незгоди з існуючою політичною ситуацією в Білорусі. За словами одного з співкураторів проєкту, виставка є безпосереднім продовженням боротьби протестувальників і сподівань на мирні прогресивні перетворення у Білорусі.

Автор: Катерина Семенова

Фото взяті з сайтів організаторів заходів

Читайте також: SMALL TALK: АНТАНІНА СТЄБУР, СПІВКУРАТОРКА ВИСТАВКИ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ “КОЖНЫ ДЗЕНЬ. МИСТЕЦТВО. СОЛІДАРНІСТЬ. СПРОТИВ”

Статьи по теме