UA
RU

Новий тиждень: Події 15-19 березня

Редагувати переклад
Життя Києва в плані відпочинку пропонує обрати зручний для відвідувача час та місце для візиту культурних заходів, які відбудуться протягом 15 – 19 березня.

Проєкт «Спокуси Ієронімуса Босха ІІ. Дослідження та реставрація», музей Ханенків

5 березня – 30 квітня

Проєкт «Спокуси Ієронімуса Босха ІІ. Дослідження та реставрація»

 Протягом п’яти років відбувалась реставрація триптиху «Спокуса Святого Антонія», який представлено в музеї Ханенків. Основою для створення став сюжет з літератури Середньовіччя про страшні спокуси, які зазнав Святий Антоній в єгипетській пустелі. В ході дослідження з’ясувалося, що репліку картини, яку купив український колекціонер Богдан Ханенко, було зроблено невдовзі після смерті Босха учнями його майстерні. Саме копія твору, яка експонується в Києві, вважається найближчою до оригіналу.

Фотовиставка «SPECTRUM», Музей Києва

12 березня – 10 квітня

Фотовиставка «SPECTRUM»

Виставку своїх робіт з позначкою 18+ представляє український фотограф Олександр Ліщинський. В своїй творчості автор завжди фокусується на красі людського тіла. Оголені тіла фотограф перетворює на різноманітні композиції за допомогою яскравої палітри відтінків, що в свою чергу викликають у глядача повний спектр почуттів та асоціацій.

Вистава «Про що мовчать жінки», Freedom Hall

15 березня

Про що мовчать жінки

Якщо вважаєте, що понеділок слід розпочати на високій ноті, то гарний настрій вам забезпечить ця детективна історія. Діючі особи — п’ять жінок та один чоловік, детектив з поліцейського управління. Перед ним постає непроста справа – з’ясувати, про що мовчать п’ять чарівних дам, адже саме серед них ховається вбивця. Детективу треба уважно зосередитись, щоб зіставити всі факти та показання, але слідству постійно чинить перепони неперевершена жіноча логіка.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ОЛЬГА ЧЕВГАНЮК, СПІВЗАСНОВНИЦЯ ЗООЗАХИСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ UANIMALS

Фільм «Будинок моди Кардена», кінотеатр КІНО42

17 березня

Документальний фільм є особистою розповіддю легендарного дизайнера про своє життя та історію успіху модної імперії. П’єр Карден завжди був новатором в фешн – індустрії: він першим вирішив, що мода не може обмежуватися лише заможними клієнтками кутюрних ательє, вона повинна бути доступною для всіх. Багатогранність таланту дозволила Кардену створити власний бренд, який став знаком якості в усьому світі.

Шоу «Лебедине озеро – 3D», Палац України

18 березня

Шоу «Лебедине озеро – 3D»

Вперше у глядачів є можливість побачити подію такого масштабу – балет «Лебедине озеро» у форматі 3D, де поєднані класична хореографія та мультимедійні декорації. Шоу проходить у супроводі оркестру, в ньому приймають участь провідні артисти українського балету. За допомогою сучасних технологій художній керівник проєкту, заслужений артист України Руслан Бенціанов, прагне залучити молодь до мистецтва та зробити його більш доступним для сприйняття.

Автор: Катерина Семенова

Фото взяті з сайтів організаторів заходів

Читайте також: БОЛЬШОЕ МАЛЕНЬКОЕ ПУТЕШЕСТВИЕ

Статьи по теме