UA
RU

Новий тиждень: Події 8-12 березня

Редагувати переклад

Тиждень починається з 8 березня, святкувати цю дату або ігнорувати як умовність вирішує кожен для себе, а ми пропонуємо до вашої уваги культурні заходи, що відбудуться 08 – 12 березня.

Новий тиждень: Події 8-12 березня-Фото 1

  • Kyiv Symphony Orchestra – Just a Spring Concert, готель Hilton Kyiv

8 березня

Провести вечір у романтичній атмосфері запрошує Kyiv Symphony Orchestra, музиканти якого обрали свої улюблені хіти для святкової програми. Він має багаторічну історію та статус реформатору в світі класичного концерту. У виконанні Великого симфонічного оркестру під орудою диригента Антона Єрецького звучатимуть найкращі твори легендарних композиторів.

Новий тиждень: Події 8-12 березня-Фото 2

  • Виставка «Eternal Values», FORSA Gallery

04 – 30 березня

Новий виставковий сезон галереї відкриває арт – колаборація відомих українських митців. Як зазначає кураторка виставки Аліса Нананова, інтерес до робіт цих авторів зростає не тільки з боку публіки, а й відомих колекціонерів мистецтва. Так, Руслан Тремба презентує свої картини із нової серії «Мій реалізм», що мають дзеркальну поверхню та створюють ефект «присутності» в них. Лесь Панчишин експонує живопис, головними символами якого стали «Ліс» та «Коло». Скульптуру представляє Володимир Кочмар, яка, за словами автора, є джерелом духовної енергії.

Новий тиждень: Події 8-12 березня-Фото 3

  • Арт — проєкт «Семантичний рай. Петро Бевза/ Тарас Шевченко», Національний музей Тараса Шевченка

03 — 28 березня

Широкому загалу відомо, що Тарас Шевченко окрім поетичного дару, мав талант художника. Мистецький проєкт представляє його твори у діалозі з живописом Петра Бевзи, художником сучасності. За основу обрано акварелі та малюнки письменника в період його заслання, які поділені відповідно за трьома напрямками: «Виклик-відповідь», «Мангишлацький сад» та «Світло».

Читай также: Кто под маской: Актеры, которые решились сыграть несвойственные им роли

Новий тиждень: Події 8-12 березня-Фото 4

  • Фільм «Мій рік у Нью — Йорку», кінотеатр «Оскар» в ТРЦ «Gulliver»

10 березня

Молода поетеса Джоан, приїхавши до Нью – Йорку, влаштовується до літературного агентства, що очолює Маргарет Ракофф. Роль стервезної шефині виконує неперевершена Сігурні Уівер, образ у фільмі якої порівнюють з Мірандою Прістлі із «Диявол носить Prada». Клієнтом агентства є письменник Джером Селінджер і задача Джоан – відповідати на листи його прихильників з усього світу. Проте творчі амбіції та мрія стати письменницею схиляють Джоан порушити встановлений протокол формальних відповідей.

Новий тиждень: Події 8-12 березня-Фото 5

  • Вистава «Фальшива нота», Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки

11 березня

Вистава у постановці Михайла Резніковича, яку нещодавно відвідав Міністр культури України, не залишить байдужим жодного глядача. На сцені відбувається зустріч всесвітньо відомого диригента Міллера та його шанувальника Дінкеля. Спочатку все здається досить очевидним: автограф, фото на пам’ять від кумира. Але потім стає зрозуміло, що зустріч ця невипадкова і фанат знає таємницю маестро, яка мучала його довгі роки…

Новий тиждень: Події 8-12 березня-Фото 6

  • Виставка «Яблуневоцвітно», Музей – квартира Павла Тичини

12 березня – 04 квітня
8-12 
До 130 – річчя з Дня народження українського поета Павла Тичини експонуються твори митців, серед котрих як і досвідчені майстри, так і початківці. Тема для творчості — весна та жіночість, що оспівувались у віршах поета. Втіленням їх може бути весняний пейзаж, натюрморт, птахи і, навіть, жіноче ню… Автори з п’яти міст країни представлять роботи з використанням різноманітних графічних технік — справжнє свято для поціновувачів мистецтва.

Автор: Катерина Семенова

Фото взяті з сайтів організаторів заходів

Статьи по теме