UA
RU

Новий youtube-канал PERSONA: Поговоримо про рівноправ’я та сексуальну освіту

Редагувати переклад
16 квітня стартував новий український youtube-канал PERSONA, присвячений темам рівноправ’я, сексуальної освіті та психології.
Новий youtube-канал PERSONA: Поговоримо про рівноправ’я та сексуальну освіту-Фото 1

Оля Котрус

Засновниця проекту — письменниця Оля Котрус, яка вже давно висвітлює проблематику фемінізму та інші актуальні теми на своїй сторінці в Instagram.

Читай также: О чем говорили принцы Уильям и Гарри на похоронах Филиппа — отвечает чтец по губам 

«Канал став логічним продовженням того, за що я вболіваю років із 25. У інстаграм-постах мені стало тісно, і я захотіла перейти на youtube. Контентом на подібну тематику я цікавлюся вже років 7. І в основному раніше мене не влаштовували дві крайності — або це нудна і суха академічна подача, або навпаки — поверхнева. За останні пару років все дуже змінилося — табу стає все менше, а голосів — більше. І мені приємно, що ми з дівчатами тепер входимо в їх число».

Новий youtube-канал PERSONA: Поговоримо про рівноправ’я та сексуальну освіту-Фото 2

Лєра Кваснєвська

Співведучі Олі на каналі — авторка письменницького курсу Writy Лєра Кваснєвська та контент-менеджерка Настя Мозгова. Кожен епізод передбачає наявність іще одного гостя — експерта або людини з конкретним досвідом, що відповідає темі.

Новий youtube-канал PERSONA: Поговоримо про рівноправ’я та сексуальну освіту-Фото 3

Настя Мозгова

Заголовок першого випуску «Як стають феміністками» в цілому говорить сам за себе.

«Ми хотіли із самого початку позначити свою позицію для аудиторії і показати, що нічого страшного в слові на букву Ф немає, а ми прийшли з миром, гумором і бажанням змінити стан речей на краще».

Статьи по теме