UA
RU

«Новорічна музична платформа»: відбулося нагородження головних хітів року

Редагувати переклад

У Києві відбулося нагородження головний хітів року. «Новорічна музична платформа» зібрала на одній сцені більше 30 артистів.

«Новорічна музична платформа»: відбулося нагородження головних хітів року-Фото 1

Вже всьоме у Києві відбувся великий концерт та нагородження кращих пісень року «Новорічна музична платформа». Народна премія «Музична Платформа» відзначила більше 20 пісень. Вони стали знаковими для українців у 2023 році. 

«Новорічна музична платформа»: відбулося нагородження головних хітів року-Фото 2

Ведучі та продюсери заходу Геннадій Вітер та Марія Орлова поєднали у концерті визнаних і зовсім молодих артистів. У Жовтневому палаці був аншлаг. Концерт відкрили PROBASS & HARDI разом з НАОНІ. Далі співали MONATIK, DiscoMan, POSITIFF, TAYANNA, GENA VITER, KADNAY, MELOVIN, VLAD DARWIN & ALYOSHA (Олена Тополя). Також заспівали ALEKSEEV, Іво Бобул та ДИКОBRASS, Alena Omargalieva, Віталій Козловський, IVAN NAVI, Амадор Лопес, SHUMEI, CHEEV, PARFENIUK, 100ЛИЦЯ, Максим Бородін, Маша Кондратенко, Lida Lee, ЕНДЖІ КРЕЙДА, Віталій Козловський, KARTA SVITU, SKYLLER, Mishel Andrade, М’ЯТА, Voloshyn, Хас, Ostrovskyi, Enleo, Анна Трінчер та інші. Сюрпризом для глядачів стали виступи Наталі Могилевської та VERA.

«Новорічна музична платформа»: відбулося нагородження головних хітів року-Фото 3

Ведучі та продюсери заходу Геннадій Вітер та Марія Орлова поєднали у концерті визнаних і зовсім молодих артистів. У Жовтневому палаці був аншлаг. 

«Кожна культурна подія в теперішній час має соціальний зміст. Вся країна працює на наближення перемоги України. Ми на «Музичній Платформі» відкрили збір коштів на потреби ЗСУ. Про що оголосили зі сцени разом з Фархадом Гулієвим, співзасновником руху «Адвокати ЗСУ», та платформою «Правовий Гід». Після завершення збору кошти буде передано на цільові потреби частини, яка зараз на передовій, і оголошено деталі збору», — розказав Геннадій Вітер. 

«Новорічна музична платформа»: відбулося нагородження головних хітів року-Фото 4

Серед всіх людей, хто зробить донати, буде розіграно прапор, підписаний Головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним. А також всіма артистами «Новорічної Музичної Платформи». Збір триватиме до 24 грудня. Реквізити і кюар код можна знайти на сторінках «Музичної Платформи» в мережах Інстаграм та Фейсбук.

«Новорічна музична платформа»: відбулося нагородження головних хітів року-Фото 5

«Цього року на сцені «Музичної Платформи» вперше обʼєднались ті, кого вже давно любить українська публіка, і «нова кров» вітчизняного шоу-бізнесу. Це музиканти, чиї пісні допомагали і допомагають українцям переживати страшні дні війни. Українська музична індустрія змінилась після 24 лютого 2022. І ці зміни можна було побачити на нашій церемонії. Всі ці дійсно народні пісні й отримали нагороди нашого проєкту», — прокоментувала Марія Орлова. 

«Новорічна музична платформа»: відбулося нагородження головних хітів року-Фото 6

Серед гостей церемонії на хіднику були гості: Соломія Вітвіцька, Кот Євген та Наталія Татарінцева, Вікторія Зубрейчук та Андрій Ткачов, Анатолій Анатоліч з донькою Алісою, Олена Вінярська та Василь Жураківський, Софія Єгорова, Аліна Доротюк, Олександр Лещенко та Ліна Верес, Ваня Рассел, SOFO, Андрій Чорновол, Ілона Гвоздьова, Андрій Черепущак, Руханкомен, Слава Соломка, Міла Нітіч, Олег Машуковський, Олександр Кузьменко, Клим Марина, Volkanov, Андрій Кравченко, Юлія Лущинська, MOROZOVA, КИЛИММЕН, TAYNA, LADA, Yogen, Marisem, Severyna, Karaoka, Shadu, Влад Шериф та інші. Ведучим хідника став Роман Дрібний.

«Новорічна музична платформа»: відбулося нагородження головних хітів року-Фото 7

У залі серед гостей заходу були запрошені військові та родини військовослужбовців. А також хлопці, які проходять реабілітацію у столиці. Цей вечір став справжнім натхненням для глядачів, які підспівували артистам та гучно аплодували. Телетрансляцію щорічної премії «Новорічна Музична Платформа» глядачі побачать у новорічну ніч. Слідкуйте за анонсами на сторінках проекту у соцмережах. 

«Новорічна музична платформа»: відбулося нагородження головних хітів року-Фото 8

Завдячуючи Збройним Силам України та партнерам події, ми маємо змогу жити, творити і робити такі надихаючі події як для глядачів, так і для артистів, якою стала «Новорічна Музична Платформа». 

Фото: Master Management 360

Статьи по теме