Новорічні подарунки від творчої майстерні Wooden Page

Редагувати переклад
Кожного року напередодні новорічних та різдвяних свят всі знаходяться в пошуку неймовірних подарунків для близьких та друзів. Це особливий магічний ритуал, який створює святковий настрій для кожної людини. Нам всім так важливо знайти й подарувати щось особливе та унікальне для рідних. Творча майстерня Wooden Page - український виробник персоналізованих подарунків та сувенірів з дерева вже понад 10 років спеціалізується на виготовленні унікальних презентів, які підкорюють серця.

Новорічні подарунки від творчої майстерні Wooden Page-Фото 1

В просторі творчої майстерні можна знайти подарунок на Новий рік чоловіку, дружині, дочці, сину, мамі, тату тощо. Адже асортимент товарів, представлених на сайті нараховує більше ніж 3000 позицій. Серед них:

 • дерев’яні скарбнички для грошей з гравіюванням;
 • пивні бокси з унікальними написами адаптованими під замовника;
 • винні столики, столики для сніданків, таці для дому, виготовлені з дерева вручну;
 • ключниці для дому з яскравими дизайнами та персоналізацією;
 • винні полички для алкоголю та келихів;
 • підставки для навушників та геймпадів;
 • термочашки з гравіюванням та багато іншого.

 

Це лише маленька частина подарунків, які Ви знайдете на сторінках майстерні Wooden Page. Якщо Вам потрібен унікальний подарунок, який відрізняється від стандартів — не проблема. Майстри майстерні спільно з дизайнерами розроблять товар під ваш запит.

Новорічні подарунки від творчої майстерні Wooden Page-Фото 2

Оригінально вітаємо близьких з різдвяними святами

Подарунки на різдвяні свята можуть бути не лише красивими, а ще практичними, якісними та персоналізованими. Саме такої думки дотримується колектив майстерні при розробці та виробництві новорічних подарунків. Це саме те місце де можна знайти подарунок на Новий рік людині, у котрої все є. Велика кількість дизайнів та моделей дозволяє підібрати подарунки для всіх.

Дерев’яні пивні бокси з гравіюванням — ідеальний презент на Новий рік тату, чоловіку, брату. Винні столики з милою фразою — чудово підійдуть в якості подарунка на Різдво мамі, дружині, сестрі. Ключниці з індивідуальним дизайном — крута ідея подарунка молодятам чи родині.Оригінально привітати своїх рідних — не складно, якщо обрати правильні презенти з індивідуальними деталями.

Новорічні подарунки від творчої майстерні Wooden Page-Фото 3

Творча майстерня Wooden Page — резиденція подарунків зі смаком

Новорічні подарунки від Wooden Page — справжні витвори мистецтва, створені професійною командою. Кожен виріб розробляється та виготовляється відповідно до індивідуальних побажань замовника. Обираючи подарунки від майстерні можна бути впевненими у:

 • високій якості матеріалів — в роботі використовуються безпечні матеріали та фурнітура;
 • креативних дизайнах розроблених під замовника;
 • індивідуальному підході до кожного замовника (враховуються всі побажання та ідеї);
 • виготовленню подарунків в чітко визначені терміни (без зривів дедлайнів);
 • доставці готової продукції по всій Україні та за кордон.

Новорічні подарунки від творчої майстерні Wooden Page-Фото 4

Майстерня Wooden Page — місце творчості та креативу. Всі подарунки створюються майстрами з любов’ю та натхненням. Звертайтесь за креативними персоналізованими презентами прямо зараз.

 

Статьи по теме