UA
RU

Нумерологічний прогноз на жовтень: що принесе місяць трансформацій?

Редагувати переклад

Що готує другий місяць осені? Як його прожити свідомо та зрозуміти, що від нас очікує всесвіт? Чи справді тенденції затемнення такі страшні й болючі для всіх? Леся Дзюба, нумерологиня, астрологиня та тотемологиня відповідає на ці та інші запитання.

Нумерологічний прогноз на жовтень: що принесе місяць трансформацій?-Фото 1

Коридори затемнень

Дедалі частіше ми бачимо згадки про ретроградність і коридори затемнень, про те, що ці періоди супроводжуються проблемами та непорозуміннями, а інколи навіть бідами для багатьох. Так це чи ні? Нумо розбиратися. 

Оскільки в жовтні нас очікують ретроградності Юпітеру, Сатурну і коридор затемнень (14.10 — 28.10) із серединною точкою 21.10, ми маємо насичений по уроках період.

По-перше, під час ретроградності Юпітеру і Сатурну можна відчувати сповільнення руху великих проєктів, відстрочку в отриманні прибутку й бажаного результату. Краще відкласти в жовтні: великі фінансові вкладення, переїзди, початок навчання, зачаття дітей, весілля.

Проте одночасно цей період сприяє завершенню процесів, які затягнулись, наведенню порядку в паперах, у фінансових питаннях, продовженню перерваного навчання.

Коридор затемнень, який відкриється сонячним затемненням 14 жовтня і завершиться затемненням місяця 28 жовтня, підсилює важливість даного періоду та нагадує про наші непройдені уроки, непрощених близьких, можливість змінити вектор руху, переосмислити свої цілі та «пересісти» на інший потяг, обрати нарешті свій шлях і екологічні методи його проходження.

Чому багато хто боїться затемнень?

Тому що вони підсвічують ті сфери нашого життя, які потребують реформ, проте нам не завжди хочеться в ці сфери та уроки йти. Щоб прийняти виклик коридору затемнень, пройти його достойно та вийти оновленими, більш свідомими та перейти на новий щабель свого життя, важливо правильно підготуватись. А саме мати ресурс, щоб приймати вчасно правильні рішення та закривати свої кармічні борги, а не створювати нові.

У кармічні коридори не рекомендується приймати важливих рішень, саме діяти в цьому напрямку, а також не вестись на провокації, не влаштовувати сварки. Те, що посіяне в цей проміжок часу, проростає на довгий час і змінити скоєне важче, ніж у звичайні періоди. Кармічні коридори трапляються щонайменше два рази кожного року, тому боятися не потрібно, потрібно жити та використовувати всі можливості, щоб стати більш щасливими та свідомими.

Щоб усе так і відбувалось, ми маємо розуміти, де кожен з нас може брати ресурс, в чому його сила і на що опиратися в часи прискорених кармічних уроків. У цьому допоможе нумерологія, яка по даті народження може дати підказки кожному.

Читайте також: Магнітні бурі у жовтні: небезпечні дні

Нумерологічний прогноз для всіх на жовтень

Для 1 (людей народжених 1, 10, 19, 28 числа будь-якого місяця) наповненням буде енергія Сонця. Тож намагайтесь якомога раніше вставати (до сходу сонця) і зустрічати світанок, також допоможе постановка цілей, чітке бачення мети, природа. 

Для 2 (народжених 2, 11, 20, 29) джерело ресурсу — вода. Тому приймайте ванну, будьте більше біля водоймищ, працюйте з емоційним станом та психологом. Наповнення відбувається через естетику, красу, підтримку близької людини.

Для 3 (народжених 3, 12, 21, 30) важливий обмін енергією з однодумцями, спілкування, навчання, творчість, креатив, тренінги особистісного розвитку. 

Для 4 (народжених 4, 13, 22, 31) — план, порядок, контроль, чітке розуміння, що за чим слідує. Це дає ресурс і сили рухатись далі.

Для 5 (народжених 5, 14, 23) ресурс у  подорожах, змінах, динаміці, навчанні та спілкуванні, прогресі, а також авантюрах і ризиках.

Для 6 (народжених 6, 15, 24) ресурс — можливість піклуватись про когось, допомагати, обмінюватись любов’ю, готувати та годувати інших, а також в красі та естетиці, яку важливо створювати навкруги себе.

Для 7 (народжених 7, 16, 25) джерело енергії — природа, усамітнення, медитація, йога, інтелектуальні книги, філософські трактати.

Для 8 (народжених 8, 17, 26) важлива масштабність, підкріплення статусу, матеріальна реалізованість. Але при розумінні, що фінанси — це не кінцева ціль.

Для 9 (народжених 9, 18, 27) ресурсом є духовна практика, можливість впливати глобально на світ, дозволити собі побути трішки драма queen або драма king.

Ці прості речі можуть підтримати вас і дати можливість бути собою, враховувати свої потреби, а це своєю чергою допомагає переживати турбулентні часи з гідністю, відчуттям сили та стійкості. 

 

Статьи по теме