Спецпроекты now:

O.TORVALD випустили кліп з учасницею гурту YUKO - 184x88 O.TORVALD випустили кліп з учасницею гурту YUKO - 55x46 O.TORVALD випустили кліп з учасницею гурту YUKO - 162x46
Стиль Жизни

O.TORVALD випустили кліп з учасницею гурту YUKO

Неочікувана колаборація українських артистів. 

У новому відео гурту  O.TORVALD та учасниці колективуYUKO Юлії Юріної, режисером якого став Delta Arthur, артисти розкриваються на новій території. Кліп на межі сну і реальності, між почуттями і відчуттями, світ дотиків та подихів. Зйомки тривали два дні, а для досягнення незвичних образів та антуражу були пофарбовані одяг, музичні інструменти, волосся та обличчя. 

Читайте також: alyona alyona випустила новий кліп на тему шкільного булінгу

Ми довго не могли визначитись з режисером для цього кліпу, адже хотілось спробувати щось кардинально інше від наших звичних образів, а потім я згадав про Дельту. У нього дуже нетиповий погляд на речі, і він представник нового покоління,

— пояснює Женя Галич.

Про роботу з режисером розповідає свої враження і Юля Юріна: «З Дельта Артуром було цікаво і комфортно працювати. Нові ідеї народжувались буквально на знімальному майданчику. Однак, один найголовніший висновок для себе я зробила після зйомок: більше ніколи в житті не погоджусь лити на себе неонову фарбу, якщо не буду впевнена, що вона добре змивається. Якщо добре пошукати, то і досі можна знайти її залишки в моєму волоссі».

Читайте також: 7 новых украинских песен прошедшего лета

Щодо початку спільної роботи і процесу створення треку, Женя Галич розповідає:

Музика прийшла поки я був у душі. Протягом ще декількох хвилин на диктофоні вже був майже готовий приспів. А ще через 2 години я вже знав, що хочу зробити цей трек саме з Юлею. Не можу пояснити чому саме вона, напевно це було інтуїтивне рішення. Я просто розумів, що окрім неї цей трек не зробить ніхто інший. Вона дуже багато привнесла своїх ідей та думок, це повноцінна колаборація двох артистів.

 

  • Happy new year 2020!
  • L’OccitaneПонравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...