UA
RU

Об’єднані: як українські торгові марки допомагають ЗСУ та простим українцям

В єднанні наша сила!

Кожен допомагає Збройним силам України  та жертвам російського нападу тим, чим може і, не важливо, це проста середньостатистична людина чи бренд-гігант.

В цю непросту для кожного українця хвилину варто об’єднуватися, щоб максимально допомогти нашим бійцям здолати напад російських окупантів. Тому відразу сформувалася найбільша волонтерська мережа, яка здатна знайти будь-що в короткий строк, а українські торгові марки роблять максимум, щоб підтримувати нашу армію та спростити діяльність волонтерам. Ми підготували добірку українських брендів, які допомагають ЗСУ, ТРО і просто людям на добровільних початках.

ТМ “Наша Ряба”

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от ТМ «Наша Ряба» (@nasha.ryaba)

Чоловікам та жінкам, які захищають нашу земля потрібно добре їсти. А головним джерелом необхідного білка, який дає сили є куряче м’ясо. Компанія “Наша Ряба” прийняла рішення підтримувати бійців, тому формує та постачає гуманітарну допомогу військовим в гарячі точки, а також постачає куряче м’ясо малозабезпеченим верствам населення, а також біженцям. Торгова марка регулярно поповнює м’ясні запаси в пологових будинках, медичних закладах, дитячих будинках та центрах для літніх людей. “Наша Ряба” вже передала 4000 тонн благодійної продукції всім, хто цього найбільше потребує.

ТМ “Духмяна хата”

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Дріжджі «Духмяна Хата» (@duhmyana.hata)

Торгова марка “Духмяна хата” також не залишилась осторонь і віддала на потреби київської тероборони необхідну кількість пресованих дріжджів для випікання хліба з 1 тонни борошна. Компанія також надає свою продукцію для волонтерських організацій.

Група компаній “Молочний альянс”

“Молочний альянс”, до якого входять такі торгові марки, як “Яготинське”, “Пирятин”, “Славія” та “Златокрай” також підтримує Збройні сили України. Підприємства «Молочного альянсу» щомісяця надають продукцію для захисників, яку волонтери оперативно доставляють на передову. 

ТОВ “Кормотех”

Об’єднані: як українські торгові марки допомагають ЗСУ та простим українцям-Фото 1

Не тільки люди страждають від війни, а й наші чотирилапі друзі. Тому компанія “Кормотех”, в концерн якого входять такі бренди, як “ Клуб 4 лапи”, “Optimeal” та інші пожертвували 15 тонн корму для тварин, яких покинули господарі під час евакуації, а також притулкам для тварин. Вони започаткували ініціативу «Save Pets of Ukraine», де збирають запити господарів тварин, ветеринарів, власників притулків та зоопарків та намагаються задовольнити їх потреби.

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

Бренд Libero

Мами з маленькими дітьми потребують більше гуманітарної допомоги, тому бренд Libero безкоштовно надали велику партію підгузок для малят, що були вимушено евакуйовані до Дніпра.

Мережа магазинів “Watsons”

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Watsons Ukraine (@watsonsua)

Майже з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України, мережа магазинів “Watsons” почала свою волонтерську діяльність. Працівники збирають та доставляють ящики з необхідними засобами особистої гігієни для територіальної оборони в різних куточках країни, а також різноманітним громадським організаціям та фондам, що працюють для допомоги біженцям.

Авіакомпанія SkyUp Airlines

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Авіакомпанія SkyUp Airlines (@skyup.aero)

Авіакомпанія не припинила своєї діяльності, навіть після того, як були розбомблені майже всі аеропорти України. SkyUp Airlines разом з ізраїльськими гуманітарними фондами IFCJ, Latet та JDC перевезли 16 тонн допомоги, в тому числі інсулін, якого зараз так не вистачає на території України.

Все буде Україна!

Статьи по теме