UA
RU

Образ жіночої сили в кліпі Mari Cheba «Пустоти»

Редагувати переклад
У співачки Mari Cheba вийшов новий сингл «Пустоти». Нещодавно вийшов кліп на цю пісню. Марі поділилась, як створювався стиль і образ у кліпі та деталями зйомки.

Образ жіночої сили в кліпі Mari Cheba «Пустоти»-Фото 1

Новий образ, який артистка презентувала з режисером Корень Андрієм – це образ внутрішньої жіночої творчої сили. «Народився він зі стану, що я переживала рік тому: все те, що відбувалось навкруги, змушувало мене діяти і проявляти себе яскравіше. Я почала займатися танцями. Консультувалась із танцівницями  та, зрештою, створила для себе таке творче альтер его,» — зізналась співачка.

В кліпі можна побачити багато прикрас ручної роботи. Вони з різних народних традицій. Наприклад, намисто  — в стилі прикрас Центральної Азії. На пальцях, прикраси тайських жінок. Оздоблений монетами пояс – це елемент східної культури. Дреди на голові – це сучасний вуличний тренд, який також можна зустріти в різних народах світу. Тобто, це справжній ф’южн – поєднання елементів різних традицій та культур.

Образ жіночої сили в кліпі Mari Cheba «Пустоти»-Фото 2

 

Образ жіночої сили в кліпі Mari Cheba «Пустоти»-Фото 3

Читайте також: Артпроєкт «Діабет не вирок»

Водночас в кліпі Марі виступає у своєму повсякденному стилі – сучасної жінки західної цивілізації. Відео знімали на вулицях Києва, представивши його сучасне обличчя — висотки, яскраву нічну ілюмінацію, швидкий ритм машин та перехожих. Водночас Київ має багатовікову історію, в ньому переплітаються сучасність та давнина.

Ми живемо у великому місті, в нас є всі сучасні блага – і все навкруги дуже гарне, сучасне й модне. Але з іншого боку, проблеми людства не змінились, і на деякі питання ми продовжуємо шукати відповіді донині. В чому сенс буття? Як перемогти страх смерті? В чому наша сила? Як знайти себе? Хто я, нарешті? Ці ж питання мучили людей тисячі й тисячі років тому. І ми, попри всі свої технологічні досягнення, залишаємось тими ж людьми. Відповіддю може стати творчість. Спільна творчість об’єднує. Дозволяє нам ставати більш дружніми і відкритими. І в кліпі я показую дві сторони: сучасну співачку і танцівницю нібито з древніх племен. Вона асоціюється з певними рисами характеру – войовничість, сила, загадковість, магічність. І ось такий образ мене насправді зараз надихає. Я думаю, що багатьом жінкам в Україні хотілося б десь проявити себе більш яскраво і сильно,

— говорить Марі.

Пісня «Пустоти» увійде до нового альбому Mari Cheba «KAMA», реліз якого запланований на 26 листопада.

 

Статьи по теме