UA
RU

Ода самотності та пристрасті: брудні танці Макса Барських у новому кліпі «Tequila Sunrise»

Сингл Tequila Sunrise став другим англомовним треком з майбутнього альбому музиканта.
Ода самотності та пристрасті: брудні танці Макса Барських у новому кліпі «Tequila Sunrise»-Фото 1

П’янкі гітарні рифи, відверта лірика і пристрасне contemporary — такий рецепт нової роботи Барських, яка продовжує демонструвати кардинально інше звучання артиста. Цього разу співак вдається до універсальної мови жестів і танцю.

Ця пісня для мене особлива. Вона про магнетизм між людьми. Про біль і танці, які так чи інакше закінчаться. Але поки звучить музика, двоє розчиняються один в одному,

— розповів Макс Барських.

Алан Бадоєв поділився як проходили зйомки нового кліпу: «Щоб розповісти цю історію, ми поєднали кіно та театральну розповідь. Це дозволило максимально оголити почуття, якими Макс ділиться у пісні. — коментує режисер. — У «Tequila Sunrise», як ніколи раніше, на перший план виходить хореографія. І для кожної пари танцюристів вона унікальна за настроєм та відчуттям, для кожної характерний свій міні-сюжет».

Ода самотності та пристрасті: брудні танці Макса Барських у новому кліпі «Tequila Sunrise»-Фото 2

Для виконання режисерського завдання було запрошено хореографа Анастасію Харченко

«Мені хотілося, щоб глядач став свідком особливого пластичного світу, який диктує музика, при цьому об’єднаного одним простором і часом. Куди б він не звернув свій погляд, розгортається окрема мізансцена пристрастей. А головний герой опиняється у цьому всесвіті і починає пульсувати разом із ним. — розповідає Настя. — У роботи є й інша частина, «ода самотності», як я її називаю. Це те, з чого починається кліп. У Макса своя чудова пластична органіка. І тут нам хотілося знайти правильну форму, яка дуже точно виявляла б його внутрішній крик», — підсумувала хореограф-постановник.

Читайте також: Учасниця шоу “Танці зі зірками” LidaLee презентує сольний трек під назвою “OnFire”

Tequila Sunrise вперше прозвучала зі сцени 26 листопада, під час концерту Макса Барських у Сіетлі, в рамках його американського туру.

Фото: Петя Батанов, Ксенія Каргіна, Артем Надьожин

Статьи по теме