Одяг, що виглядає як новий

Відомий світовий виробник пральних засобів Henkel представляє інноваційний Perwoll

Perwoll – це широковідомий бренд прального засобу, який вже давно існує на ринку в Україні та встиг завоювати любов багатьох споживачів насамперед через те, що дарує неперевершений вигляд одягу на всі 100%.

Одяг, що виглядає як новий-Фото 1

 

Нова? Ні, випрана з Perwoll!

Багато хто з нас чув цей слоган від відомого засобу для прання Perwoll. Компанія Henkel завжди сприймала ці слова серйозно. Проте зараз цей слоган набирає ще більшого значення, оскільки новий Perwoll виходить на ринок не лише з удосконаленою формулою, але й з потужною обіцянкою подбати про ваш одяг, розгладжуючи волокна й відновлюючи яскравість кольорів з помітною різницею вже після 10 циклів прання*. І це все задля того, щоб якомога довше одяг виглядав як новий. «У світі, де візуальне враження має величезне значення, Perwoll є невіддільною частиною ритуалу догляду за одягом, який сприяє підвищенню якості життя наших споживачів», – зазначає представник Perwoll.

Делікатний догляд за вашим улюбленим одягом з турботою про навколишнє середовище

Протягом понад 60 років засіб для делікатного прання Perwoll є спеціалістом з догляду за всіма типами тканин. Що робить Perwoll таким особливим? На відміну від інших пральних засобів, бренд має ширший асортимент таких засобів, які було спеціально розроблено з урахуванням особливих потреб волокон задля подовження життя вашого улюбленого одягу. Оновлений Perwoll ще краще сприяє відновленню та збереженню яскравості речей, зміцненню волокон та розгладженню шорстких тканин. Пральний засіб Perwoll також має дружню для навколишнього середовища формулу – її основа складається з біорозкладних інгредієнтів, що зменшують негативний вплив на довкілля. Крім цього, пляшка Perwoll вироблена на 75% із переробленого пластику та може підлягати вторинній переробці**.

Вдосконалена формула з дивовижним ефектом до та після

«Виходячи з нових технологічних можливостей, із року в рік ми намагаємося удосконалювати формули наших пральних засобів. Perwoll не є винятком. Його оновлена формула з ензимами у 2024 році чудово проявила себе у випробуваннях у лабораторії Henkel AG & Co. KGaA у Німеччині, довела свою ефективність. Всього за 10 прань можна було побачити виражений ефект до та після», – пояснюють технологи  Henkel і додають: «Ми дуже пишаємося покращеним продуктом. Наша нова формула забезпечує бездоганний догляд за волокнами та кольором, делікатно видаляє залишки бруду й надає відчуття свіжості. Саме Perwoll може поєднувати всі ці властивості в одному продукті».

Щоб спробувати новий Perwoll ви можете придбати його онлайн на таких сайтах як Rozetka.ua та Eva.ua

*При дотриманні рекомендованого дозування. Згідно з результатами дослідження SD2023-0026, проведеним у Henkel AG & Co. KGaA, Дюссельдорф, Німеччина, березень 2023 року.

**Дійсно для пляшок 1 л, 2 л, 3 л.

 

 

 

 

 

 

Статьи по теме