UA
RU

“Огляд вінілової колекції ДАР’Ї КОЛОМІЄЦЬ”, — Влад Фісун, діджей та музичний експерт

На Радіо Аристократи набирає розголосу та прихильників Youtube-шоу 33/45, присвячене культурі вінілу та колекції відомих українців. Серед гостей шоу захоплені меломани, музиканти, блогери, представники креативного класу.  

Спеціально для читачів Marie Claire Влад Фісун, ведучий та співавтор проєкту, добре знайомий меломанам України діджей і музичний експерт відбирає найкращі музичні та колекційні видання гостей з 33/45.

Цього разу дізнаємось, який вініл колекціонує Дар’я Коломієць, ведуча, діджейка і засновниця музичного додатку MusiCures.

Далі пряма мова Влада Фісуна.

**** 

З Дашею ми знайомі ще з її до-діджейських часів. Це людина-батарейка, екстракт життелюбства, енергетичний промінь гіперболоїда, який руйнує нудьгу, нестримно і захоплююче. 

Саме так я собі і уявляв нашу зустріч на 33/45. А вийшло… 

Початок програми був дуже меланхолічний і красивий, без очікуваної жвавості. Так, Даша багато своїх життєвих подій транслює через музику, і можливо, на 33/45 це не мало бути вечіркою чи дивертисментом (Дивертисме́нт — музичні інструментальних твори, що мають головним чином розважальний характер). 

Читай также: «Грандіозна вечірка на воді»: Як пройшло відкриття сезону концертів унікального формату

За годину програми  Даша Коломієць через музику і історії про куплені платівки, поділилася з нами про багато особистих зустрічей, подорожей до Ісландії, Нью-Йорку, Лондону. 

Ми почули неймовірних Árstíðir, Laiwanga Djoli, Bobby Womack, Ibibio Sound Machine та інших.

В нас є спільне – дуже любимо поринути в якийсь пильний підвал та зануритися в старовинні, дивні коробки з неліквідом. Саме там Даша знайшла парочку денс-релізів, таких, що хотілося обманом заволодіти та втекти зі студії. Жартую, але так, варті уваги знахідки, які в інтернетах можливо і не почуєш. 

То ж дуже раджу випуск. 

Приємного перегляду та прослуховування!

Статьи по теме