Олег Скрипка та Христина Соловій презентують відеокліп на чуттєву пісню «Зима»

24 січня відбудеться одна з найцікавіших прем’єр у новому році: двоє талановитих українських артистів — Олег Скрипка та Христина Соловій  презентують спільний відеокліп на пісню «Зима», що згодом увійде до сольного альбому Олега Скрипки.

Олег Скрипка та Христина Соловій презентують відеокліп на чуттєву пісню «Зима»-Фото 1

У цей день шанувальники матимуть нагоду побачити та почути зірковий тандем в особливому місці – Київському планетарії, де на них чекатиме неймовірне шоу на найбільшому куполі країни. 

Ми вирішили продовжити зимові святкування та подарувати нашим друзям та прихильникам ще один чарівний вечір. До цього дня ми готуємо спеціальну програму: на вас чекає яскраве шоу, святкова атмосфера та приємні сюрпризи, 

— зазначив Олег Скрипка.

Олег Скрипка та Христина Соловій презентують відеокліп на чуттєву пісню «Зима»-Фото 2

Ідея створити спільну пісню виникла спонтанно, коли Олег почув по радіо музику співачки. Зачарований її голосом, він запропонував Христині Соловій виконати з ним пісню. З першого дубля вони записали чуттєву та ліричну композицію, сповнену таємничих настроїв, навіяних романтичним холодом зими. Але, як завжди буває в Олега Скрипки: «весна прийде, розтане крига і буде воля чуттям, адже справжнє полум’я кохання завжди розтоплює лід».

Кліп у стилі легкого бароко, а також чуттєвий спільний танець у ритмі слоу-фокс влучно передають настрої пісні. Режисер Юрій Двіжон, що мешкає у Каліфорнії, створив цей кліп за один день. Сама ж пісня була записана на студії звукозапису VVstudio.

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме