UA
  RU

  Оригінальний спосіб пожертви: На Airbnb можна забронювати житло в “гарячих” точках України

  Це зроблено для того, щоб люди з усього світу могли легко перерахувати кошти на підтримку жертв окупанської війни.


  Зробити благодійний внесок можна різними способами і сервіс пошуку житла по всьому світу Airbnb запропонував свій варіант допомоги українському населенню, котре залишилось в “гарячих” точках.

  Оригінальний спосіб пожертви: На Airbnb можна забронювати житло в “гарячих” точках України-Фото 1

  Instagram/@quentin.quarantino

  На Airbnb можна забронювати житло в Ірпені, Гостомелі, Білій Церкві, Василькові, Харкові, Маріуполі та інших містах, які потрапили під обстріли російських окупантів. І хоча люди, котрі проплачують це житло, не планують сюди їхати, це чудова можливість допомогти фінансово жителям, які зараз перебувають в небезпечних точках.


  Генеральний директор Airbnb Браян Ческі написав на своїй сторінці в Твіттері про цю благодійну ініціативу:

  За 48 годин в Україні було заброньовано 61 402 ночі. Це 1,9 мільйона доларів, які підуть нужденним господарям.Така крута ідея від нашої спільноти. Дякую,

  – написав він. 


  Протягом 48-годинного періоду люди з усього світу почали активно бронювати помешкання. Найбільш активними стали американці – вони проплатили 34 000 ночей в різних куточках України. За цей же період користувачі у Великобританії забронювали понад 8000 ночей, а канадці – майже 3000 ночей, повідомляє Airbnb. Швидкий перегляд Airbnb показує, що багато оголошень в Україні вже заброньовані на літо, будь то цілий будинок у сільській місцевості за Києвом (10 доларів за ніч), квартира-студія на Троїцькій вулиці (15 доларів за ніч) чи  квартира зі “свіжим” ремонтом в центрі Києва (20$).

  Читайте також: Арт-тил: українські ілюстратори про війну

  Таким простим і звичним для європейців та американців способом вдалося зібрати чималу суму для підтримки жертв російської війни та відновлення України.  Статьи по теме