UA
RU

Передріздвяний благодійний концерт від Boho Yosai та порталу МУЗВАР

22 грудня о 18:00 у київському ресторані Boho Yosai напередодні Різдва на одній сцені портал МУЗВАР збирає неймовірно потужних та яскравих артистів, представників сучасного українського шоубізнесу, заради благодійної справи та великого збору на потреби особливих дітей, що були евакуйовані з зони бойових дій.

Передріздвяний благодійний концерт від Boho Yosai та порталу МУЗВАР-Фото 1

Повномасштабне вторгнення росії та територію України повністю змінило напрям української музики. Всі українські артисти стали музичною обороною своєї країни. Події сприяли появі нової хвилі хітмейкерів – молодих та перспективних, популярність до яких прийшла під час війни. “МУЗВАР” завжди стоїть на варті українського сегмента музики та підтримує українських артистів. Тому, відчуваючи потребу авдиторії у цьому, був створений великий плейлист “Музика війни”, що вже має 11 частин та охоплює на всіх платформах понад 300 виконавців. Однойменні добірки від “МУЗВАР” загалом отримали понад 11 млн прослуховувань на всіх платформах порталу.

До лайпапу заходу, який був створений після аналізу отриманих запитів від читачів “МУЗВАР” та у кооперації з рестораном Boho Yosai, увійшли: ALEKSEEV, ROXOLANAМОЗGI, DEMCHUK, Michelle Andrade, Олег Машуковський, SVITONIA, LESAN та VARASH, а також наймолодша учасниця концерту – семирічна волонтерка Софія Нерсесян.

Передріздвяний благодійний концерт від Boho Yosai та порталу МУЗВАР-Фото 2

Окрім того, на глядачів очікують і музичні сюрпризи у вигляді SPESIAL STAR Минулого концерту ним стала DOROFEEVA. Цього разу, завдяки наполегливості читачів порталу та проханням запросити зірку, яка отримала друге творче дихання цьогоріч, спеціальним гостем концерту “МУЗИКА ВІЙНИ” стане Іво Бобул. Його пісні наразі розривають рекомендації TikTok, співак збирає тисячні зали усією Україною, де молодь в унісон співає його хіти.

Також у програмі концерту, спільно з Благодійним фондом «ЕСФІРЬ» запланований благодійний аукціон, гроші з продажу унікальних лотів якого будуть направлені на подарунки для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, переміщених із м. Торецьк, Бахмутського району, Донецької області, які знаходяться в школі-інтернаті І-ІІ ступенів #21 Оболонського району м. Києва. Запит у цих дітей з особливими потребами (!) максимально актуальний та зрозумілий — доступ до інформації, можливість безперебійного навчання та розвитку. Але головне — ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВАЖЛИВИХ ЕЛЕМЕНТІВ ТА УМОВ ЖИТТЯ, У ЗВ’ЯЗКУ З ЇХНІМИ ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ. В умовах війни цьому може максимально допомогти термінал Starlink та необхідне для його роботи.

Окрасою заходу стане конферанс від ведучої, блогерки та волонтерки Міли Єремєєвої.

Продаж лімітованої кількості квитків на подію за символічною ціною💲12,5 вже відкрито! Всі 100% зібраних коштів з продажу квитків, лотів і, звичайно, ваші донати збираються на спеціальну «публічну банку».

Передріздвяний благодійний концерт від Boho Yosai та порталу МУЗВАР-Фото 3

Дата: 22 грудня. Початок події о 18:00. Місце проведення концерту: Boho Yosai, Київ, вул. Івана Мазепи,1

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: ОЛЕГ ФАГОТ МИХАЙЛЮТА, ФРОНТМЕН ТНМК 

Статьи по теме