UA
RU

Пес Патрон отримав нагороду у Каннах

Редагувати переклад
Український пес-сапер Патрон отримав Каннську премію Palm Dog Award. Премію вручають найкращому собаці, котрий знявся у фільмі-учаснику кінофестивалю.
Пес Патрон отримав нагороду у Каннах-Фото 1

Фото: facebook.com/patron.dsns

Улюбленця українців Патрона, який разом із командою ДСНС розміновує Чернігівщину,  нагородили відзнакою PalmDogManitarian, що вручається за зв’язок між людством і собаками. Нагороду отримала Катерина Третьякова, учасниця команди Українського національного павільйону у Каннах. 

«Дякуємо за нагороду! Ми б із радістю відвідали з Патроном Канни, але у нього тут багато роботи. Хочемо подякувати світу за допомогу Україні. І якщо хтось вагається, чи допомагати нам зброєю, знайте — чим більше зброї у нас, тим менше у нашого ворога часу заміновувати нашу територію. Сапери України вдячні за увагу до нашого талісмана Патрона. Ми раді, що його відвага заряджає весь світ бути відважним також«, — Михайло Ільєв, начальник групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ГУ ДСНС у Чернігівській області 

Патрон

Фото: facebook.com/patron.dsns

Власник Патрона, начальник групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ГУ ДСНС у Чернігівській області Михайло Ільєв записав відеозвернення, у якому разом із Патроном подякував за приз.

Головну нагороду Palm Dog Award виграв Бріт, сріблястий пудель із фільму «Військовий поні» Джини Гаммелл та Райлі Кео.

Читайте також: КІТ СТЕПАН ОТРИМАВ ПРЕСТИЖНУ БЛОГЕРСЬКУ ПРЕМІЮ В КАННАХ

Статьи по теме