UA
RU

Pink Floyd записали пісню з Андрієм Хливнюком із «Бумбоксу». Всі кошти від неї підуть на допомогу Україні

Редагувати переклад
Британський гурт Pink Floyd записав пісню з Андрієм Хливнюком із «Бумбоксу». Всі кошти від продажу «Hey Hey Rise Up» підуть на допомогу Українї.

пінк флойд

Для треку музиканти використали вокал Хливнюка, який у перші дні війни на Софіївській площі в Києві заспівав пісню, яку вважають гімном українських січових стрільців, «Ой, у лузі червона калина». Назва композиції Pink Floyd відсилає до строчок: «А ми тую червону калину піднімемо / А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!»

«Ми, як і багато хто, відчуваємо лють і розчарування від цього мерзенного акту вторгнення в незалежну, мирну демократичну країну та вбивства її народу однією з найбільших світових держав. Я сподіваюся, що трек отримає широку підтримку та розголос. Ми хочемо зібрати кошти та моральний дух. Ми хочемо продемонструвати нашу підтримку Україні і тим самим показати, що більшість світу вважає абсолютно неправильним для наддержави вторгатися в незалежну демократичну країну, якою стала Україна«, — заявил гитарист и вокалист Pink Floyd Дэвид Гилмор,  у якого невістка українка.

На обкладинці до треку зображено соняшник, роботи кубинського художника Йосана Леона. Відзначається, що обкладинка синглу є прямим посиланням до жінки, яку бачили по всьому світу, яка закликала російських солдат носити насіння у кишенях, щоб, коли вони помруть, соняшники виросли.

 

Читайте також: КУДИ ПОДІЛИСЯ КВІТИ? НАЙВАЖЛИВІШІ ПІСНІ, ЩО ПРОТЕСТУЮТЬ ПРОТИ ВІЙНИ. НЕ РОСІЙСЬКОЮ.

Статьи по теме