UA
RU

Плейлист патріота: пісні, які піднімають бойовий дух

Редагувати переклад

Мелодійна пісня з чуттєвими словами – гарний спосіб підвищити свій патріотичний настрій.

Якою б не була війна, завжди буде пісня, патріотична, бойова подруга, яка вселяє надію та оптимізм.

Чи варто нагадувати, що українська мова займає друге місце по милозвучності після італійської. Тому всі вірші, прозові твори та пісні нашою мовою, апріорі, звучать чудово. А в період воєнного стану сильна композиція з потужним посилом – те, що потрібно для кожного українця. Редакція Marie Claire зібрала добірку “свіжих” патріотичних треків, від яких мурахи бігають по шкірі.

Андрій Хливнюк feat The Kiffness!- Ой, у лузі червона калина

Цю пісню сміливо можна назвати українською повстанською, адже вона лунає звідусіль. Андрій Хливнюк, фронтмен гурту “Бумбокс” виконав народну пісню прямо посеред вулиці, а музикант з Південної Африки The Kiffness! зробив сучасне аранжування. Вийшов трек, який просто must have у плейлисті кожного українця.

Bayraktar — Slap House Remix

Байрактар – слово, яке не тільки навчились вимовляти всі від малого до старого, а й розуміють принцип його дії. Клубний мотив, але сенс пісні піднімає бойовий дух.

Христина Соловій – Українська лють

Українська співачка зробила кавер на пісню Bella Ciao і не прогадала. Сильні слова та ритм маршу додають наснаги і демонструють всьому світу з чим зустрівся український народ і на що варто очікувати російським окупантам.

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

Макс Барських — Буде весна

Україномовна пісня Макса Барських про весну, яку дарує надію, навіть під свист куль над головою.

PROBASS ∆ HARDI — Доброго вечора, ми з України!

Завдяки голові Миколаївської ОДА Віталію Кіму фраза “Доброго вечора, ми з України!” стала символом добрих новин чи хоча б порції позитивного настрою на ніч. Цей трек став одним із найвикористовуваніших у ТікТок і не дивно чому.

ILLARIA — Вільний вітер (lyric video)

Про свободу, вибір та про український народ в цілому. Надія є, поки полум’я гориь в кожному з нас.

Bakun — Русский военный корабль, иди на@уй

Ця фраза вже стала девізом цілої нації, тому не гріх і поставити на музику цей легендарний вираз.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ — Вільні Люди

В кліпі український гурт зібрав видатних людей та події, якими пишається Україна. Сильна пісня з сильними словами, яка спонукає бути нас вільними людьми.

Сергій Бабкін – Я солдат (нова версія)

Легендарна пісня гурту 5nizza “ Я солдат” отримала нове життя. Сергій Бабкін переспівав її, навіть не очікуючи, що через 21 рік  вона стане такою актуальною.

Karta Svitu — Крила

Така символічна пісня, адже в крилах – сила. Наш легендарний літак “Мрія” не склав крила, так само й український народ, у якого розправляються крила від національної єдності. 

Статьи по теме