UA
RU

Побачить весь світ: пройде міжнародний концерт-марафон на підтримку України

Редагувати переклад

Телемарафон будуть транслювати по всіх телеканалах Європи.

Для того, щоб привернути ще більше уваги до ситуації в Україні, 27 березня відбудеться грандіозний концерт-марафон, до якого залучать не тільки українських, а й світових зірок.

Міжнародний благодійний телемарафон пройде на базі польського телеканалу TVP. Головним меседжем цього дійства стануть гасла #StopWarInUkraine, #stoprussia, #NoFlyZoneUA, #CloseTheSky, #StandWithUkraine.  Це буде двогодинний марафон, який буде транслюватися на всіх каналах Європи та світу, в тому числі й українських, а також на стрімінгових сервісах. Ведучі заходу – українці Тімур Мірошниченко і Маша Єфросиніна. 

Серед запрошених гостей: Imagine Dragons, Nothing But Thieves, Fatboy Slim, Brainstorm, артисти Craig David, переможці «Євробачення» Salvador Sobral та Netta й інші. Також до телемарафону доєднаються українські виконавці, серед яких Даха Браха, Руслана, THE HARDKISS, Jamala, Go_A, MONATIK, Alyona Alyona та інші.

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

Головна місія телемарафона – привернути увагу до війни в Україні та збір коштів для уникнення гуманітарної кризи в гарячих точках нашої країни.

Вся медіаспільнота України зосереджена над кількома надважливими завданнями – донести всьому цивілізованому світу, що Україна зараз є для нього щитом від РФ, що нам необхідна своєчасна підтримка та закриття неба. І що насувається гуманітарна криза, і Україні вкрай потрібна допомога. Тому ми голосно говоримо про це,  будемо це робити надалі. За допомогою журналістської роботи, за допомогою музики, за допомогою обʼднання сотень тисяч людей в усьому світі», 

– каже Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1+1 media та ​​співвласник фестивалю Atlas.

Статьи по теме