UA
RU

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами

Редагувати переклад
На шляху пізнання несвідомого підходимо до вибору сюрпризу для жінок з особливою осмиленістю.
Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 1

Можна по-різному ставитися до Міжнародного жіночого дня: називати його архаїзмом чи оммажем часам жорсткого патріархату, але заперечувати ще одну можливість насолодитися безмежною увагою чоловіків до нас, прекрасних жінок, було б нерозумно. Звичайно, краще, щоб представники протилежної статі обдаровували нас презентами кожен день, але і подарунки особливими днями не менш прекрасні.

8 березня — ще один привід подякувати своїм безмежно жіночним, зворушливим і таким різним другим половинкам, і зізнатися їм у любові. Якщо всі можливі варіанти сюрпризів вже були випробувані, зосередьтеся на тих, які інтуїтивно будуть до смаку вашим жінкам. Розпізнайте свою улюблену в одному з 12 класичних архетипів, і отримуйте пряму підказку по вибору особливого подарунка.

 

 

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 2

Шукач

Саме серед представників архетипу «Шукач» найбільше трендсетерів — тих, хто встановлює модні закони й діє на власний розсуд. Постійний пошук нових вражень, зміна хобі та пристрасть до новинок — їх відмінні риси характеру. У Міжнародний жіночий день пропонуємо презентувати шукачкам набір TRESemme, що складається з крему-догляду за волоссям, безсульфатного шампуню і кондиціонера. Не здивуємося, якщо всі подруги вашої другої половинки вже на наступний день після 8 березня побіжать в магазин купувати власний ідеальний набір краси.

На правах реклами.

 

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 3

Правитель

За вдачею лідери, люди, які протягом свого життя обов’язково приходять до високої посади із винятковою зарплатнею, обожнюють підкреслювати свій статус і авторитет. Дівчатам архетипу «Правитель» — бізнесвумен і абсолютним чудо-жінкам, варто робити сюрпризи, які зможуть без слів розповісти все про їх статус. Система нагрівання тютюну IQOS — зручний і модний гаджет для класичних лідерів.

Читай также: «История повторяется»: В Сети вышел тизер предстоящего интервью Опры Уинфри с герцогами Сассекскими

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 4

Веселун

Яскраві враження, емоції, пригоди — люди архетипу «Веселун» не можуть уявити свого життя без авантюр і постійного пошуку нових вражень. Їх основний страх — опинитися поза «зоною уваги», а тому «жартівники» особливо зрадіють всіляким пропозиціям, які обіцяють подарувати їм нові враження. Подорож для двох, де можна насолодитися усіма принадами цивілізації й історичними пам’ятками — ідеальний подарунок для таких жінок на 8 березня

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 5

Мудрець

Ми щиро заздримо тим чоловікам, яким пощастило закохатися в жінок з архетипом «Мудрець». Адже це означає не тільки те, що вони неймовірно розумні, логічні й допитливі, але і те, що вибрати черговий сюрприз для них не складе ніяких труднощів. Просто купіть їй місце в пізнавальному онлайн-марафоні, на тренінгу або вебінарі, і насолоджуйтеся блиском в її очах. А вже що це буде — можливість взяти участь в кулінарному майстер-класі або в археологічних розкопках — вирішувати лише вам, як глибокому знавцю її пристрастей.

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 6

 

 

Реаліст

Працьовиті, практичні гуманісти — такими бачать себе представники архетипу «Реаліст». Вони щиро люблять людей, і найбільше бажають стати частиною спільноти. Для того, щоб вашій прямолінійній та чесній дівчині було простіше знайти себе в колективі, подаруйте їй книгу про емоційний інтелект, адже розвивати чесноти — її принцип номер 1.

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 7

 

Чарівник

Якщо ваша жінка обожнює зачитуватися фантастичними романами, а серед її настільних аксесуарів є і карти таро, і натальна схема долі, можемо припустити, що вона належить до архетипу «Чарівник». Для таких дівчат важливо відчувати можливість чарівного втручання випадку, ймовірність дива, а найщиріший подарунок для неї на 8 березня — прикраса, яка в її очах перетвориться на справжній амулет.

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 8

Опікун

Якщо ваша дівчина піклується більше про ваші потреби та тих, хто її оточує, ніж про свої, щиро любить допомагати знайомим і відрізняється характерними альтруїстичними задатками, найімовірніше вона належить до архетипу «Опікун». В день 8 березня пропонуємо на час вам стати її опікуном, і подарувати їй презент, про який, ймовірно, у неї навіть не буде часу подумати. Блуза вільного силуету — символ вашої глибокої вдячності за чуйну і щедру душу вашої другої половинки.

Читай также: Для общения с Опрой Уинфри Меган Маркл выбрала образ стоимостью десятки тысяч долларов

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 9

Герой

Жінок архетипу «Герой» існує вкрай мало, але їх войовничу ауру ви точно розгадаєте з першого погляду. Сильні, вольові, які вважають своїм обов’язком захищати ображених, такі дівчата на 8 березня чекають подарунка, який допоможе їм вкотре відчути себе супергероїнею. Наприклад, стильний і зручний спортивний костюм — не тільки трендове придбання, але й уніформа для Wonder Woman.

 

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 10

Коханець

Представниці архетипу «Коханець» трохи пихатіадже зовнішня краса для них завжди виходить на перший план. Відгадатиякому подарунку зрадіє ваша жіночна дама серця зовсім не складно. Набірякий складається з туалетної води, гелю і лосьйону для тіла — то, що допоможе «Коханці» вкотре підкреслити свою ефектну зовнішність. 

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 11

 

Бунтівник

Не варто думати, що цей архетип притаманний лише підліткам, які вступають у доросле життя, а тому активно заперечують всі усталені норми. Дух бунтівниці може прокинутися в жінці будь-якого статусу і роду діяльності. Нехай ваш подарунок для активної й неспокійної другої половинки буде досить спокусливим і навіть радикальним. Сексуальна білизна в шкіряному виконанні — гарантія її гарного настрою в Міжнародний жіночий день. 

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 12

 

Творець

Логічно здогадатися, що такі креативні, допитливі й одухотворені люди як представники архетипу «Творець» найбільше бояться бути «як всі». Обожнюючи все красиве, стильне і модне, вони відчувають особливий підйом енергії, коли стикаються з подарунками, які відповідають їх запитам. Жінки-творці будуть щиро задоволені ефектною вазою в золотому обрамленні, в яку вони зможуть поставити свій святковий букет — звичайно, теж пишний і фантазійний.

Подарунок із сенсом: 12 презентів на Восьме березня за архетипами-Фото 13

Простак

Дівчата типу «Простак» відрізняються любов’ю до традицій і правил, але також не бачать свого життя без занурення в ідеалістичні ідеї та романтичні фантазії. Пошуку втраченого раю присвячене їх життя, а для того, щоб їм було комфортніше займатися розгадкою його розташування, презентуйте вашій улюбленій невинній другій половинці корисну кавову машину — за горнятком ароматного капучино роздуми про прекрасне відбуваються вдвічі приємніше. 

Статьи по теме