UA
RU

Подкасти, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин

Редагувати переклад

Хоча б на трошки потрібно давати собі відпочивати як фізично, так і морально.

Війна виснажує всіх, як військових, так і цивільних людей. Негативні новини, страх та панічні атаки, постійне прислухання та шарахання від будь-якого звуку виведе з ладу навіть найстійкішу людину. Тому потрібно відволікатися від того, щоб відбувається навкруги та тішити себе своїми звичними ритуалами. Наприклад, прослуховуванням подкастів. Вони легкі, іноді комічні, але такі необхідні для того, щоб відчути себе в своєму комфортному житті.

Шит Ай Ноу Лайв

Подкасти, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин-Фото 1

Розмови про буденність, життєві дрібнички та все-все на світі. А чому б і не послухати та не згадати як було “до” і не спланувати своє “після”.

Жити під час війни

Подкасти, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин-Фото 2

Українці потрохи звикають жити під канонади, але все ще важко. Цей подкаст-мотиватор містить історії людей, які створюють більш-менш комфортні умови для тих, хто не зміг виїхати. Тут і розмова з акушеркою-гінекологом, яка приймає пологи під вибухи, і з стендап-коміком, який намагається розвеселити людей у бомбосховищі й багато іншого, що надихає.

Подкаст так подкаст

Подкасти, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин-Фото 3

Тут зібрані історії простих людей, які переживають такі ж емоції, як і ми під час воєнного стану. Розбираються з психологами, як пережити ту чи іншу травму, а також діляться досвідом евакуації різних людей з різних куточків України.

Бо любов. Війна

Подкасти, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин-Фото 4

Психотерапевт Володимир Станчишин запустив власний спецпроект, де допомагає людям побороти тривожність, паніку та інші приступи. 

Читайте також: Sustainability Guide: Подкасты об осознанном потреблении, которые стоит послушать

Дикі мандри

Подкасти, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин-Фото 5

Назва подкасту говорить сама за себе. Якщо у вас буде час – послухайте історії великих і маленьких мандрівників. Занотуйте для себе важливу інформацію. Сплануйте свою майбутню відпустку, яка зовсім скоро настане.

Переможеньки

Подкасти, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин-Фото 6

Подкаст, в якому зірані всй факти перемоги України по всіх фронтах: військовому, економічному, соціальному. Приємно послухати та вселити надію, що скоро буде перемога.

Гарного прослуховування!

Статьи по теме