UA
RU

Полишити бізнес у Луцьку, щоб створити овечу ферму. Історія садиби зеленого туризму «Хутір Касень»

Редагувати переклад

Подружжя Вікторія та Дмитро Радчуки полишили бізнес у Луцьку, щоб створити овечу ферму.

Фотограф Микита Завілінський

Фотограф Микита Завілінський

Як пише Ukraїner, у 2016 році вони переїхали до місцевості неподалік села Повча, де заснували садибу зеленого туризму «Хутір Касень». До того на цій території було лише кілька старих будинків та непролазні хащі, які довелося розчищати, аби започаткувати тут власне господарство. До садиби, розташованої серед схилів мальовничої Повчанської височини, їдуть любителі і велоперегонів, і спокійного відпочинку на природі. 

Фотограф Микита Завілінський

Фотограф Микита Завілінський

Окрім краєвидів Повчанської височини, ще одним плюсом агросадиби «Хутір Касень» є чудове розташування, яке вписується в туристичні маршрути регіоном. Неподалік, за два з половиною кілометри, височить кам’яний пам’ятник «Австрійська стела», який австрійці побудували на честь перемоги над російськими військами під час Першої світової війни. За 20 кілометрів від садиби — Тараканівській форт та Дубенський замок. 

Фотограф Павло Пашко

Фотограф Павло Пашко

Родина Радчуків організовує на хуторі туристичні пікніки, присвячені велосипедному руху та розвитку зеленого туризму. Учасники кілька днів живуть у наметовому містечку, займаються спортом, беруть участь у майстер-класах, дивляться кіно просто неба тощо. В агросадибі є піч, де Дмитро, кухар за фахом, готує страви для гостей.

 

«Ми бачимо, як до нас приїжджають люди, їм це дійсно подобається. Вони відпочивають, підзаряжаються енергією цього місця, нашою працею. Взагалі сільський зелений туризм — це дуже гарне поняття. Робота не проста, але дуже цікава. Поки що «батарейка» наша не сіла. І сподіваюся, що будемо і далі цим займатися»,
— розповідає Вікторія Радчук.

 

Фото   Микита Завілінський 

Більше про «Хутір Касень»: у відео Ukraїner

Автор — Ukraїner

 

Статьи по теме