UA
RU

Понад 168 тисяч гривень для українських захисників: солдаут на концерті “МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ”

Редагувати переклад
У київському ресторані Boho Yosai портал “МУЗВАР” знову зібрав солдаут на п’ятому благодійному концерті “Музика війни | Пісні перемоги”. На одній сцені зібрали потужний пул артистів, які своїми виступами мотивували всіх до підтримки українських захисників. Адже метою концерту був великий збір на придбання дронів Mavic 3 для ССО, які захищають нас на Донецькому напрямку.

Понад 168 тисяч гривень для українських захисників: солдаут на концерті “МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ”-Фото 1

За вечір організатори зібрали 168 700 гривень. Гості благодійного заходу активно долучилися до купівлі лотів від волонтерів “Тилові Хом’які”, Благодійним фондом «ЕСФІРЬ» та київської художниці Марії Литвин. Рекордні суми в понад 30 000 гривень зібрали гільзи 152 мм від гаубиць з підписами Фагота, Фоззі та Сергія Танчинця. Понад 40 000 гривень у публічну “банку” концерту принесла футболка з шаржем на Валерія Залужного, ексклюзивно створена на прохання “Тилових Хом’яків” Олександром Нікітюком.

Понад 168 тисяч гривень для українських захисників: солдаут на концерті “МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ”-Фото 2

Понад 168 тисяч гривень для українських захисників: солдаут на концерті “МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ”-Фото 3

У співпраці з рестораном Boho Yosai, портал “МУЗВАР” створив лайнап, який прийшовся до смаку всім присутнім. Зі своїми хітами виступили представники молодої української сцени — ENLEO, Маша Кондратенко та Сергій Лазановський | RIDNYI, представник України на Євробаченні-2018 MELOVIN, справжній романтик української сцени Роман Скорпіон, а також легенди української сцени — ТНМК та фронтмен “Без Обмежень” Сергій Танчинець з акустичним виконанням. Справжнім сюрпризом для гостей стала запрошена зірка — Народна артистка України Ауріка Ротару.

За настрій присутніх відповідав радіоведучий Андрій Ткачьов, завдяки якому подія пройшла максимально динамічно та цікаво.

Понад 168 тисяч гривень для українських захисників: солдаут на концерті “МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ”-Фото 4

Понад 168 тисяч гривень для українських захисників: солдаут на концерті “МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ”-Фото 5

Понад 168 тисяч гривень для українських захисників: солдаут на концерті “МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ”-Фото 6

Понад 168 тисяч гривень для українських захисників: солдаут на концерті “МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ”-Фото 7

Головний партнер благодійного концерту “МУЗИКА ВІЙНИ” — компанія BMED (представник брендів iS CLINICAL, HYDRAFACIAL, CIRCADIA, Colorescience в Україні).

Результати передачі дронів на фронт будуть опубліковані на сторінках порталу МУЗВАР вже найближчими днями.

Читайте також: ДВА ПЕРШІ СОЛЬНІ КОНЦЕРТИ СПІВАЧКИ KOLA: ЯК ЦЕ БУЛО 

Статьи по теме