UA
  RU

  Поп-ап галерея у готелі: SpilneArt створили експозицію у Radisson Blu на Подолі

  Платформа сучасного мистецтва Spilne Art на чолі з п’ятьма молодими художниками об’єдналися з міжнародним готельним брендом RadissonBlu  та влаштували арт-резиденцію, результатом якої стала виставка робіт сучасного мистецтва.

  Поп-ап галерея у готелі: SpilneArt створили експозицію у Radisson Blu на Подолі-Фото 1


  8 вересня у Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil City Centre відбулось відкриття експозиції  «Room with a view», яку створили 5 митців Spilne Art. Тема виставки — трансформація простору, де звичні речі можуть отримати зовсім новий сенс. Впродовж 10 днів митці присвятити себе мистецтву в колі однодумців, забули про побутові клопоти, жили і творили в готелі, та досліджували, як знаходити натхнення у побутових, утилітарних речах: чи може бути дискомфорт комфортним і хто кого — простір митців, митці — простір, або це взаємовигідне партнерство.

  Участь у творчому процесі взяли: Ельміра Шемседінова, Антон Тарасюк, Ксенія Дацюк, Захар Шевчку, Дарія Глазатова — сучасні митці, роботи яких представлені на онлайн-платформі SpilneArt.


  Для мене важливо робити мистецтво досяжним, тож наш арт виходить за рамки класичної галерей, а тепер — і за рамки класичних майстерень,

  — говорить Наташа Ткаченко, засновниця Spilne Art.

  Читайте також: Медики співали, а музиканти лікували: Симфонічний оркестр «Київ-Класик» виступив разом із солістками-працівницями шпиталю


  «Ми раді вітати талановитих молодих художників у нашому готелі і сприяти тому, щоб вони ділилися своєю творчістю та баченням з гостями та киянами», — додала Керін Вельдман, генеральний менеджер готелю.

  Поп-ап галерея у готелі: SpilneArt створили експозицію у Radisson Blu на Подолі-Фото 2 Поп-ап галерея у готелі: SpilneArt створили експозицію у Radisson Blu на Подолі-Фото 3 Поп-ап галерея у готелі: SpilneArt створили експозицію у Radisson Blu на Подолі-Фото 4

  Ідея поп-ап гелереї в готелі продемонструвала, що мистецтво змінює звичне середовище і створює новий сенс. Такий експеримент відкрив двері готелю не лише для гостей столиці, а й для містян та став простором для натхнення і творчості.  Нагадаємо, що Spilne Art — це платформа сучасногомистецтва, де легко можна придбати картини молодих художників. Особливу подяку висловлюємо партнерам ROSA, які надали матеріали для творчості нашим художникам.  Тривалість виставки: 9.09 — 24.10. Вхід безкоштовний.

  Статьи по теме
  x
  x