UA
  RU

  Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків

  Редагувати переклад

  Обираємо не за статтю, а за сенсом. 

  Вибір новорічних презентів — болюча тема, яка інколи може зіпсувати настрій ще до початка свята. Проте, шукати подарунки для своїх коханих, друзів чи родичів — дуже весело, а інколи ще й пізнавально. Пропонуємо налаштуватися на 2022 рік правильно — із урахуванням не тільки модних тенденцій, але й актуальних соціальних явищ.  

  Ділити подарунки на чоловічі та жіночі у ХХІ столітті не варто, адже навіть сукні найближчим часом стануть гендерно нейтральними. Що вже казати про косметику, якою активно користуються обидві статі? Проте, сьогодні пропонуємо відійти від радикальних засобів, та зосередитися на подарунках, яким й справді зрадіють як дівчата, так і хлопці. Без зайвого нонконформізму презентуємо 5 ідеальних гендерно нейтральних подарунків. Ці стильні гаджети, ароматичні дрібниці та навіть аксесуари змінять ваше уявлення про відмінні презенти. 

  Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 1

  Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 2

  IQOS, гаджет для нагрівання тютюну

  Теж втомились від стереотипів про жінок і чоловіків? Для неї головне, щоб було модно та красиво? А для нього — головне, щоб гаджет з найбільшою ємністю акумулятора? Не будемо обирати. Ми живемо в епоху подарунків за інтересами та вподобаннями, а не за генедром. Якщо ваш приятель чи приятелька палять, придивіться до IQOS DUO. Компактний і стильний девайс має вбудовані Bluetooth та NFC, власний мобільний додаток, розумну систему зарядки, а ще безліч аксесуарів. Але головна перевага — в аерозолі Айкос на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні зі звичайними сигаретами. Тютюн не горить, а запах диму не залишається на вашому волоссі і одязі. Тож в Новому році ніщо не завадить відчути аромат парфумів одне одного.

  Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 1

  Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 4

  Парфуми 

  Коли думаєш про агендерні подарунки, то одразу ж після гаджетів та думку спадають саме парфуми. Бренди все частіше створюють нові аромати, розраховані на обидві статі, а певні модні будинки перетворюють ретро-версії на сучасні альтернативи, які прикрашають індивідуальність як чоловіків, так і жінок. Спробуйте зробити аромат-унісекс вашою новою прикрасою, і забудьте про стереотипи. Аромат літнього відпочинку у сільскому бідинку бабусі чи хвойного лісу після грози — ті спогади, які не мають статі. 

  Читай также: Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році

  Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 1

  Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 6

  Mejuri Signet Ring

  Сигнет 

  Останнім часом аксесуари та навіть ювелірні прикраси залишаються поза межами гендерних стереотипів. Балаклави, бейсболки та краватки стали логічними деталями чоловіків та жінок без зайвих питань чи супротиву. Навіть останні колекції ювелірних будинків все частіше говорять про агендерність та абсолютну рівність обох статей. Так, “печатка” чи сигнет — саме така вільна від стереотипів прикраса, яка історична належала лише чоловікам, але останнім часом знайшла вірних прихильниць й серед жінок. Якщо шукаєте модний новорічний подарунок, то обов’язково згадайте про прикрасу як символ рівності. 

  Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 1

  Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 8

  Tokoname Vase

  Декоративний дифузор 

  Презенти, які стануть частиною інтер’єру, наприклад, постери, картини, вази та килими, — гендерно нейтральні за всіма показниками. В цьому випадку варто підлаштовуватися лише під особисті смаки людини, якій ви хочете зробити стильний подарунок. Якщо ж ви шукаєте першокласний презент для незнайомця чи колеги, із яким мало спілкувалися в минулому, завжди можна покластися на аромадифузор. Приємні запахи — спільна мова для обох статей, а ненав’язливий, проте стильний дизайн — гарантія успіху вашого новорічного знаку уваги. 

  Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 1

  Поза стереотипами: 5 новорічних унісекс-подарунків-Фото 10

  Настільні ігри 

  Гратися більше полюбляють навіть дорослі, ніж діти. Відволіктися від робочих процесів та нав’язливих думок допоможуть настільні ігри — також гендерно нейтральні. Вважаємо, що час забувати про умовний розподіл іграшок “для хлопчиків” та “для дівчаток”. Тут має значення лише коло інтересів. Зверніть увагу на хобі людини, якій хочете зробити подарунок, чи на його улюблені фільми, книги, серіали — відповідь на питання, що презентувати, з’явиться неодмінно. 

  Тож, сподіваємося, ми довели, що гендерно нейтральні подарунки не міф, а реальність — корисна, зручна та дуже стильна. Унісекс — безаперечний модний тренд, який керує fashion-індустрією. Проте, тепер відмова від поділу речей за статтю — ще й частина буденної реальності. Погодьтеся, навіть обирати новорічні подарунки набагато простіше, якщо забути про посилання на стать.   

  Статьи по теме