UA
RU

Правильні орієнтири: Місце проведення наступного літнього відпочинку знайдено — SUNRISE Resorts & Cruises

Якщо ви втомилися від постійного перегляду рекомендацій на туристичних сайтах та не хочете слухати тривалі поради друзів, пропонуємо надихнутися інспіраціями із розкішних пляжів курортних готелів SUNRISE Resorts & Cruises.  

Але, окрім того, що важливо обрати готель, який повністю відповідає вашим уявленням про ідеальний відпочинок, потрібно вміти довіряти правильним та надійним перевізникам. TUI — саме та допомога у підготовці до вихідних вашої мрії, про яку ви завжди фантазували. 

Правильні орієнтири: Місце проведення наступного літнього відпочинку знайдено — SUNRISE Resorts & Cruises-Фото 1

Якщо ви жити не можете без свободи вибору, та обожнюєте розглядати фото численних готелів з різних куточків світу, поспішаємо вас порадувати: SUNRISE Resorts & Cruises є власником 20 готелiв, а це означає, що серед них  ви точно знайдете саме той, в яких закохаєтеся ви. 

Правильні орієнтири: Місце проведення наступного літнього відпочинку знайдено — SUNRISE Resorts & Cruises-Фото 2

Завдяки своїм фірмовим концепціям гостинності Select та Grand Select, бездоганно обраним  місцям розташування на єгипетському узбережжi, таким як Шарм-ель-Шейх, Хургада та Александрія, ви можете бути впевненими у своєму незабутньому відпочинку. В декораціях фільмів за мотивами пригодницьких романів та великих історій кохання трапляються справжні дива, а якщо єгипетська магія обійде вас стороною, то завжди залишаться спогади про чуттєвий відпочинок у розкішних апартаментах, на побережжі справжнього раю та в обіймах гостинності відмінних професіоналів. 

Правильні орієнтири: Місце проведення наступного літнього відпочинку знайдено — SUNRISE Resorts & Cruises-Фото 3

SUNRISE Resorts & Cruises створили дві фірмові  концепції гостинності: Select та Grand Select, в основі яких якісне обслуговування, де досконалість є єдиним стандартом — нічого іншого, окрім кращого. Однак Grand Select має додатковi привiлеї для тих, хто прагне наповнити свiй вiдпочинок розкiшшю, серед яких і цілодобове обслуговування за програмою «Все включено», до складу якої входить широкий вибір А ля карт ресторанів, а також послуги «Добрий ранок» та «Підготовка кімнати до сну».  

Правильні орієнтири: Місце проведення наступного літнього відпочинку знайдено — SUNRISE Resorts & Cruises-Фото 4

Читай также: Подиумные тенденции: 10 модных дизайнов маникюра 2021 года

Гості, що бронюють номери категорії Люкс, додатково можуть скористуватися привілеями Royal Club, такими як безплатний трансфер летовище-готель-летовище, перевага при бронюванні фірмових ресторанів, послуги консьєржа цілодобово, а також меню подушок. 

Правильні орієнтири: Місце проведення наступного літнього відпочинку знайдено — SUNRISE Resorts & Cruises-Фото 5

Навіть зручно й те, що ви зовсім не обмежені у своєму бажанні побачити увесь Єгипет, адже готелі Grand Select можна знайти як в Шарм-Ель-Шейху (SUNRISE Montemare Resort, SUNRISE Arabian Beach Resort, SUNRISE Diamond Beach Resort), так і в Хургаді (SUNRISE Crystal Bay Resort, SUNRISE Romance Resort). Обирайте правильне саме для вас місце призначення не за інтуїтивними показниками, а за принципами обслуговування, хоча в цьому випадку нічого окрім ідеалу ви точно не зможете відшукати із SUNRISE Resorts & Cruises та туроператором TUI. 

Правильні орієнтири: Місце проведення наступного літнього відпочинку знайдено — SUNRISE Resorts & Cruises-Фото 6

SUNRISE Resorts and Cruises також дають можливість обирати між розкішним сімейним відпочинком та усамітненим релаксом наодинці із собою — тільки для дорослих. 

Правильні орієнтири: Місце проведення наступного літнього відпочинку знайдено — SUNRISE Resorts & Cruises-Фото 7

До готелів, останньої категорії належить й Meraki — перший з певного погляду клубний бохо-готель та Romance Resort — неперевершене місце для закоханих на узбережжі Хургади. На противагу — у вашому розпорядженні повністю оновлений готель Diamond Beach з абсолютно новими кімнатами з прямим доступом до пейзажного басейну. Royal Makadi Resort та Garden Beach Resort — з їх винятковими аквапарками, просторими зеленими садами, які зможуть перевершити будь які ваші очікування від сімейного відпочинку, про який ви завжди мріяли. 

Правильні орієнтири: Місце проведення наступного літнього відпочинку знайдено — SUNRISE Resorts & Cruises-Фото 8

SUNRISE Resorts & Cruises пропонує найбільш  захопливий та неперевершений  досвід відпочинку в Єгипті. Все, що вам потрібно зробити — це лише обрати пункт призначення, концепцію, що найбільше відповідає вашим потребам, а компанія безперечно зможе подбати про все інше. 

Правильні орієнтири: Місце проведення наступного літнього відпочинку знайдено — SUNRISE Resorts & Cruises-Фото 9

Статьи по теме