UA
RU

Прелюдія — навіщо вона потрібна

Редагувати переклад

Можна подивитися погану виставу в театрі й піти в антракті. Можна витратити час на поганий фільм або прослуховування огидного музичного альбому. І це ніяк не запам’ятається, а невдоволення зітреться через кілька днів. Але поганий секс забути дуже важко.

Прелюдія — це те, що визначає якість сексу. Якщо її немає, вважай, що і сексу немає теж.

Прелюдія — це попередні ласки, які спрямовані на збудження і розслаблення партнера. Без хорошої прелюдії не буде доброго сексу: це факт.

У прелюдію входить будь-який тактильний контакт з метою розслабити й завести партнера, отже, це можуть бути як поцілунки з обіймами, так і петинг, або еротичний масаж.

Цікавий факт: попри те, що часто прелюдію вважають «аперитивом» або вступом перед сексом, насправді за взаємними ласками проникнення може й не бути — все залежить від бажання партнерів.

Прелюдія — навіщо вона потрібна-Фото 1

Що робити під час прелюдії: цікаві ідеї

Отже, що ж можна зробити, щоб завести партнера і налаштувати його на секс?

Стимулюй ерогенні зони

На тілі кожної людини є чутливі зони, стимулюючи які можна розслабити і навіть завести її. Найбільше нервових закінчень і чутливості, звичайно, в області паху та на сосках. Але також є й інші ерогенні зони, які незаслужено обходять увагою.

ВУХА. У цій області, особливо на мочках, знаходиться дуже чутлива зона. Взаємодіяти з цією ерогенною зоною можна як завгодно: починаючи з шепоту на вушко і закінчуючи покусуванням мочки. Все тут залежить від індивідуальних особливостей.

ГОЛОВА, ШИЯ. Ну, хто з нас не любить розслабляючий масаж голови й шиї після важкого робочого дня? Прелюдія — це не завжди дії еротичного характеру, знаєш? Насправді можна просто запустити пальці в волосся партнера і м’яко масажувати, перебирати пасма. Це вже дає неабиякий ефект. І, звичайно ж, зверни увагу на шию. Це дуже чутлива зона з тонкою шкірою і безліччю нервових закінчень. Легкий поцілунок в шию завжди налаштовує на романтику і ніжність.

ГУБИ. Не обходься просто поцілунками в губи, виходь за контур, цілуючи куточки губ. Також легкі (увага: легкі!) покусування можуть завести партнера, але це вже залежить від уподобань.

Прелюдія — навіщо вона потрібна-Фото 2

БОКИ І ПОПЕРЕК. Дуже багато хто забуває про ці місця, і втрачають можливість залучити до прелюдії ще одну ерогенну зону, яка володіє величезною кількістю нервових закінчень. Почати можна з легких дотиків, а закінчити поцілунками.

ВНУТРІШНЯ ЧАСТИНА СТЕГНА. Це універсальна ерогенна зона, вплив на яку здатний розслабити твого партнера і налаштувати його на романтичний лад.

Читай также: Летняя капсульная коллекция GUDU — для тех, кто остался в городе

Залучай слова

Не тільки стимуляція ерогенних зон може допомогти завести твого партнера. Можна почати задовго до вашої зустрічі: просто надішли йому пару пікантних повідомлень про те, що б ти хотіла з ним зробити цього вечора, що його чекає, коли ви зустрінетеся.

Але будь обережна! Секстинг — це прекрасний спосіб завести партнера, але нагадуємо про небезпеку. Не варто пересилати інтимні фотографії: все, що потрапляє в Інтернет, залишається там назавжди.

Дії з перчинкою

Необов’язково торкатися до партнера або говорити йому приємні та романтичні речі. Можна також влаштувати невелике уявлення: включи томливу музику, стань перед партнером і повільно почни роздягатися. Правило «дивись, але не чіпай» працює, і ця вистава допоможе завести партнера.

Прелюдія — навіщо вона потрібна-Фото 3

Прелюдія та ефективність захисту

Багато хто не здогадується, але від прелюдії залежить і ефективність захисту від небажаної вагітності. Як це працює?

Виділення природного лубриканта. Під час прелюдії поглиблюється збудження, внаслідок чого в піхву виділяється природна змазка. Якщо використовуєш презерватив, це важливо, адже відсутність або недостатність може стати причиною пошкодження цього засобу захисту.

Час для дії місцевих контрацептивів. Негормональні контрацептиви, такі як свічки «Еротекс», потребують додаткового часу для того, щоб рівномірно розподілитися у піхві та подіяти. Саме тому потрібна прелюдія: поєднуючи приємне з корисним, ти збільшиш ефективність захисту, який надають ці свічки.

Використовуй засоби захисту правильно, і тоді будеш впевнена у власній безпеці.

Статьи по теме