UA
RU

ЕКСКЛЮЗИВ. Фільм-скандал Канн-2021: український трейлер

Редагувати переклад
Гучною прем'єрою Каннського кінофестивалю 2021 став історичний трилер "Спокуса" / Benedetta від режисера фільму «Основний інстинкт» Пола Верховена.

Франко-голандського режисера називають королем кітчу, його новий фільм про любовні стосунки черниць викликав весь спектр емоцій. Від обурення та засудження до захвату сміливістю автора.  До вашої уваги перший український трейлер, наданий компанією SVOEkino:

Масштабна екранізація від Пола Верховена, заснована на протоколах допитів сестри Бенедетти у суді та книзі Джудіт С. Браун «Нескромні вчинки: Життя черниці-лесбійки в Італії епохи Відродження».

Бенедетта Спокуса

Бенедетта

новый фильм Верховена

Маленьку дівчинку Бенедетту віддають до монастиря під Флоренцією, яким керує сувора настоятелька (Шарлотта Ремплінг). Бенедетта (Віржині Ефіра) дорослішає і сумлінно служить за часів, коли велика краса холонула в руках інквізиторів, а міста полихали в обіймах чуми. Одного дня в обителі з’являється нова послушниця, що втекла від батька-насильника, юна Бартоломеа (Дафна Патакі). Монахиня, яку терзають еротичні видіння, закохується в дівчину, палку і безрозсудну. Незабаром про їхню заборонену пристрасть дізнаються за межами монастиря…

Гала-прем’єра в Украйні відбудеться в рамках ОМКФ-2021. На екрани кінотеатрів України фільм вийде вже цієї осені.

Кадри та трейлер надала компанія SVOEkino

Читайте також: ОМКФ 2021: ОГОЛОШЕНО НАЦІОНАЛЬНУ КОНКУРСНУ ПРОГРАМУ 

Статьи по теме