UA
RU

Прем’єра: Саша Чемеров презентує відео на пісню «Полями»

Редагувати переклад

Дев‘ятий сингл від Саші Чемерова “Полями” — це сповідь людини, яка прокинулась від жахливого сну, усвідомила себе й сталана шлях любові.

Саша Чемеров  2

Кліп “Полями” придумали і реалізували автор пісні Саша Чемеров, режисер Нікіта Квасніков і продюсерКоля Серга.

“Головний герой “Полями” -це кожен українець, який з початку повномасштабного вторгнення опинився в окопі. На передку чи в тилу. І бореться зі страшною машиною смерті, яку в кліпі уособлює танк Т-80 убойовою масою 46 тон. Продюсером кліпу я запросив Колю Сергу, і саме завдяки йому реалізація мого задуму з танком стала можливою.Коля насьогодні займає пост молодший лейтенант ЗСУ. Зрозуміло, зараз я не можу розповідати про локацію зйомки та команду людей, які з нами працювали. Можу лише сказати,що до реалізаціі відео долучилися військові ЗСУ — піротехніки, механіки-водії танку, командири окремих батальонів. Це унікальний досвід, який неможливо було б реалізувати за мирних часів. Дякую кожному, хто долучився до створення відео.«, — говорить музикант.

Пісня була написана три роки тому і чекала свого часу. За словами музиканта “Полями” — про культурний код України, переданий крізь його власний досвід. Про спалені поля України, про спалене серце кожного з нас. Про втрату землі під ногами, яку сприймали як належне. Про те, як ми загубилися й шукаємо шлях в новітній історії себе і країни. Про вигорання від болю. Про те що відсутність любові, віри та надії закреслює всі шанси на існування здорового суспільства.

Саша Чемеров

На початку повномасштабної війни Саша Чемеров сторив благодійний фонд “Культурний опір” https://kultopir.com який допомагає ЗСУ. Саша такожє частиною проекту Колі Серги “Культурний десант”, з яким з середини війни вони їздять як на “нуль” так і в глибокий тил, проводити психологічнуй музичну роботу для підтримки бійців ЗСУ.

Фото: Stas Gurenko

Читайте також: ПРЕМ’ЄРА: ОФІЦІЙНИЙ ТРЕЙЛЕР УКРАЇНСЬКОГО ФІЛЬМУ «КЛОНДАЙК» 

Статьи по теме