Чому ми втрачаємо зуби та як цьому зарадити?

На жаль статистика в цілому по Україні сьогодні не втішна – після 50 років середньостатистичний українець втрачає половину зубів, а в 70 років – лишається практично беззубим. Давайте розбиратися чому у нашій країні така невтішна ситуація зі здоров’ям зубів разом з лікарем-стоматологом з 30-річним досвідом, професором та засновником мережі стоматологічних клінік «Клініка Заблоцького» та Dental Care Offices Ярославом Заблоцьким.

Чому ми втрачаємо зуби та як цьому зарадити?-Фото 1

«В наших руках не стати черговим українським поколінням з відсутніми зубами», — каже лікар . Саме тому так важливо кожному знати: чому людина втрачає зуби? Сьогодні існують сучасні методи реставрації і навіть відновлення зубів. Наука не стоїть на місці – імплантація зубів з кожним роком лише вдосконалюється… Отже, можна не турбуватися про правильний догляд, а за потреби відновити зуби за допомогою імплантації?

«Варто розуміти, що до втрати зубів краще не доводити та зробити все можливе, щоб зберегти свої зуби, –  пояснює Ярослав Заблоцький, – в першу чергу тому, що це дуже коштовно. Імплантація декількох зубів, включно з брекетами, нарощування кістки, корекцією ясен – може вартувати, як нове авто. По-друге, це тривалий та технологічно непростий процес – загалом на імплантацію втрачених зубів потрібно біля трьох років, а сам процес є складним та коштовним».

Останніми роками в Україні набирає популярності послуга від Dental Care Offices, шо має назву професійна гігієна зубів та ротової порожнини, котра  допоможе нашим зубам не захворіти та заощадити кошти на лікування.

Чому ми втрачаємо зуби та як цьому зарадити?-Фото 2

Чому ми втрачаємо зуби та як цьому зарадити?-Фото 3

Ця процедура відома в Америці та Канаді вже понад 120 років. Професійна гігієна – це своєрідний чекап, метою якого є контроль за станом здоров’я зубів та ясен. «Під час першого візиту в Dental Care Offices вам зроблять панорамний рентгенівський знімок, — каже лікар  стоматолог Ярослав Заблоцький. — Також зроблять скрініг ясен, котрий включає своєрідну діагностику – наскільки щільно ясна прилягають до зубів, – пояснює лікар Заблоцький. –  Усі результати скрінінгу ясен вносяться у спеціальні таблиці – пародонтальні карти».

Після чого лікар-гігієніст покаже вам ваші зуби на великому моніторі та прокоментує стан зубів та ясен. Далі відбувається ретельна чистка зубів та ясен тривалістю біля 40-60 хвилин з використанням фахових інструментів, спеціалізованих приладів та техніки. Професійна гігієна дозволить дочистити ваші зуби та ясна в тих місцях, де ви самі за допомогою зубної щітки вичистити не можете.

Далі, на регулярних візитах стоматолог-гігієніст не лише контролює стан чистоти зубів, але й підбирає засоби по догляду. Пам’ятайте, що чисті зуби не хворіють – загугліть формулу Заблоцького.

Статьи по теме