UA
RU

Презентація нового Nissan Qashqai

Редагувати переклад

Нещодавно відбулася презентація абсолютного нового  Nissan Qashqai. Ця новинка дозволить бренду зміцнити свої позиції в сегменті кросоверів та вивести його на новий якісний рівень. Адже в цього кроссовера пристуні нові функціі, які раніше були доступні лише в преміальних автомобілях. Серед них: інноваційний 10,8-дюймовий проекційний дисплей (HUD) є найбільшим у сегменті. Ключова навігаційна інформація, дані систем допомоги водію й дорожня інформація виводяться на вітрове скло в полі зору водія, не відволікаючи його від ситуації на дорозі, що гарантує більший комфорт і впевненість за кермом. Массаж сидіння водія та пасажира переднього сидіння, великий панорамний люк, вишуканий дизайн та пам’ять сидінь, інтелектуальні фари, котрі самі переключають режими з дального на ближній, бездротова зарядка для сматфона та 16 систем безпеки навіть в базовій комплектації.

Презентація нового Nissan Qashqai-Фото 1

Презентація нового Nissan Qashqai-Фото 2

Презентація нового Nissan Qashqai-Фото 3

Nissan Qashqai – є знаковою моделлю для українського ринку та одним з бестселерів серед кросоверів за весь час. Починаючи з 2007 року, коли вперше модель була представлена в Україні, майже 30 000 клієнтів компанії придбали Nissan Qashqai. 

У новому поколінні компанія Nissan зберегла керівні принципи, що лежали в основі концепції, дизайну і розробки двох попередніх поколінь Qashqai: елегантний дизайн, розширена комплектація й ефективний силовий агрегат у поєднанні з підвищеною якістю і досвідом керування автомобілем вищого сегмента.

Функції керування автомобілем, такі як дистанційне керування звуковим сигналом і світлом фар, а також дистанційне замикання/відмикання дверей доступні через додаток NissanConnect у вашому смартфоні. Також можна налаштувати інтелектуальні сповіщення, зокрема щодо швидкості, часу й зон; сповіщення подаватиметься в разі перевищення встановлених параметрів.

Читай также: Не лучший вариант: ТОП самых стрессовых городов мира 

Новинку презентували для опініон лідерів-дівчат, котрі гарно розуміються на авто.

Презентація нового Nissan Qashqai-Фото 4

Презентація нового Nissan Qashqai-Фото 5

Презентація нового Nissan Qashqai-Фото 6

Всі присутні мали змогу протестувати авто і переконатися у всіх його перевагах  і байдужих до авто не залишилось. Дівчата-блогерки відмітили швидкий розгін авто, при наявності нового більш екологічного двигуна. Новий Qashqai  із надійним бензиновим двигуном 1.3 DiG-T, який повністю відповідає стандарту Euro6-d.

Цей силовий агрегат видає потужність у 130 к.с. і 150 к.с., як із 6-ступінчатою механічною трансмісією, так і з новою Xtronic (тільки 150 к.с.). Максимальна потужність досягається на 5500 об/хв, з максимальним доступним крутним моментом 250 Нм в діапазоні 1600 — 3750 об/хв.

Вдосконалена механічна трансмісія демонструє більш швидке, пряме й спортивне перемикання передач. Автоматична трансмісія Xtronic нового покоління забезпечує меншу витрату палива та краще прискорення завдяки певним вдосконаленням, включно із подвійною системою змащення з новим електричним масляним насосом.

Ціни, більше детальна інформація про автомобіль та адреси дилерських центрів знаходяться на офіційному сайті Nissan в Україні –  https://www.nissan.ua/vehicles/new-vehicles/qashqai.html

 

Статьи по теме