Про що мовчить жінка: Надя Дзяк, українська дизайнерка

Нещодавно сукню українського бренду NADYA DZYAK помітили в кадрах модного фільму Lost Time. Сама ж дизайнерка стала героїнею рубрики Marie Claire та відповіла на традиційні запитання рубрики. 

Про що мовчить жінка: Надя Дзяк, українська дизайнерка-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Моє табу — не ображати близьких та рідних людей, не говорити образливих речей, нехай навіть згаряча. Взагалі не кривдити людей, не вказувати на їхні помилки, не критикувати. Дуже крута штука — намагатися приймати людей такими, якими вони є — зі своїми особливостями поведінки, адже те, яка людина — це її особистий вибір та її відповідальність, отже він так вважає.


Не можна мовчати про внутрішні проблеми та тримати їх у собі – це стосується якихось недомовок, непорозуміння з близькими людьми. Я вважаю – якщо щось не влаштовує, не підходить, не подобається, вважаєш по-іншому – НЕ мовчи, скажи про це, скажи про це вголос, чесно просто у вічі. Я взагалі вважаю, що люди розучилися розмовляти відкрито і відверто, на жаль. А ще, дуже класна штука – говорити: «Пробач, будь ласка…»

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Мені завжди приємно та зручно мовчати з моїм чоловіком, він моя друга половинка, як частина мене.

Про що мовчить жінка: Надя Дзяк, українська дизайнерка-Фото 2

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Намагаюся себе хвалити часто, і практично щодня якось оптимістично підбадьорювати та говорити «Я – молодець». Я завжди позитивно та оптимістично дивлюся на речі. Навіть коли я щось не зробила чи не вийшло, я говорю: «Нічого страшного, сьогодні ти така і маєш на це право». Тільки ось лаю себе за те, що не встигаю нормально вдень харчуватися, часто пропускаю прийоми їжі через постійний цейтнот і ще іноді багато п’ю кави.


Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Останнім часом крім дизайну одягу я дуже захопилася дизайном та оформленням просторів. Ми зрозуміли, що можемо робити щасливими та гармонізувати не лише людей, а й цілі простори. Фірмовий почерк NADYA DZYAK — це дизайн на стику з мистецтвом. Хочемо робити Світлові дизайнерські Арт-інсталяції з фірмовим стилем та почерком бренду — це буде Перенесення наших відомих ліній в оформлення великих просторів. Так один супер простір ми вже оформили — це був творчий експромт. І зараз ця інсталяція мене притягує – я хочу повертатися до неї знову і знову – для мене вона дуже гарна, саме моєму оку та внутрішньому естету.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти? (Чому?)

У мене є мрія навчитися красиво танцювати (я вмію танцювати, звісно) але хочу саме навчитися професійно та сучасно.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Народження сина, коли я його вперше побачила, а ще день мого весілля — це найзворушливіші спогади. Взагалі, сім’я для мене — це найважливіше, всі спогади, пов’язані з сім’єю, мені дуже дорогі.

Про що мовчить жінка: Надя Дзяк, українська дизайнерка-Фото 3

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Я приймаю сучасних чоловіків і жінок такими, якими вони є, вони такі, які мають бути згідно часу, час їх сформував. У сучасних чоловіках мені особливо подобається те, що вони можуть бути з близькими добрими, дбайливими і такими, що розуміють і одночасно в робочих питаннях — сильними і жорсткішими, хоча, напевно, так було завжди.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм / коктейлем. Ви який? (Чому?)

Я — червоне вино – Мерло – легкий, простий і одночасно багатогранний, смачний, я – як високоякісний сорт винограду.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Я завжди прислухалася до мами та батьків, у мене дуже мудра мама. Я ні про що не шкодую, всі події в моєму житті — це мій чудовий досвід, за який я дуже вдячна, це і є наше життя, і для чогось всі події потрібні, вони по ланцюжку привели мене до мене теперішньої.

Про що мовчить жінка: Надя Дзяк, українська дизайнерка-Фото 4

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? // І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Мені здається, що чоловіча краса – дуже суб’єктивна річ. Я взагалі не звертаю уваги на чоловічу зовнішність та красу, для мене важливі стосунки та дії чоловіків, їх шляхетність (забута якість), тоді вони стають гарними у наших очах. Жан Поль Бельмондо — людина, яка не є канонічним красенем, але він дуже привабливий. Мені довелося його зустріти два рази в житті, два роки поспіль в тому самому Кафе на півдні Франції. Його промениста людинолюбна і великодушна енергія мене вразила.

Читайте також: Про що мовчить жінка: Христина Бобкова, українська дизайнерка

Чим пахне щастя?

Солоним морем і смачною кавою з чоловіком вранці.

 

Статьи по теме
x