UA
RU

Про що жінка мовчить: Марія Квітка, фольклористка, співачка, художниця з костюмів

Кілька днів тому Марія Квітка випустила нову пісню «Кохала» про втрату і біль, який відчувають всі, хто втрачає коханих і рідних людей. Композиція увійде до дебютного альбому співачки «Дай серцю ВОЛЮ», вихід якого заплановано на середину травня. А сьогодні вона героїня рубрики Marie Claire.

Про що жінка мовчить: Марія Квітка, фольклористка, співачка, художниця з костюмів-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Я думаю, що вже прийшов час, коли говорити можна абсолютно про все і не боятись нічого.

Неможливо мовчати, звісно, про те, що відбувається у нашій країні, ми повинні постійно кричати, промовляти, заявляти про себе усіма можливими способами, аби врятуватись.

Ми зобовʼязані розповідати про нашу унікальну традиційну культуру, фантастично красиву мову, надзвичайно потужну музику, про всі свої здобутки й таланти. Ми мусимо демонструвати світові, якою сильною нацією ми є.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

У мене є близька подруга Юля, вона моя віддушина, нам з нею в будь-які часи добре разом і поспілкуватись, а коли хочеться, то й помовчати. Я загалом люблю тихі вечори і люблю своїх людей, з якими можна просто побути.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Ох, на жаль, я більше себе сварю зазвичай, аніж хвалю. Вчусь бути до себе добрішою, але поки не дуже виходить. Я вимоглива до себе, а це як добре, так і погано, адже я страшенно засмучуюсь, коли щось виходить не ідеально, або йде не за моїм планом.

Востаннє я себе хвалила в день виходу пісні «Кохала», бо я побачила відгук у людей на неї, я відчула шалену підтримку, а отже, чудово, що я таки наважилась ділитись своєю музикою, я пораділа, що трішки поборола власний страх.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Одну річ дуже складно вибрати, стільки ж краси в світі! Я страшенно люблю традиційне українське вбрання, у мене завжди викликає захват скільки ручної, кропіткої праці вкладено у створення цього одягу. Мене вражає яким різноманітним може він бути і яким стильним.

Про що жінка мовчить: Марія Квітка, фольклористка, співачка, художниця з костюмів-Фото 2

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

В дитинстві якийсь час я мріяла бути балериною. Танець мене заворожує, це якась абсолютна магія. Вміння відчувати музику кожною клітинкою тіла — це фантастичний талант.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Я би завжди хотіла памʼятати свою родину: маму, бабусю, дідуся. Для мене вони найближчі та найцінніші люди. Думаю, що це може бути святкова Різдвяна вечеря в рідному Корсуні, коли мені було рочків зо 5.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Мені здається, що вже немає ніяких таких сталих норм. Нам усім дуже личить доброта, щирість, любов і сміливість!

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Якщо чесно, то не можу такого пригадати. Моя мама надзвичайно любляча, чуттєва і тепла. Вона завжди підтримує мене в усіх починаннях, вона завжди на моєму боці, вона проходить зі мною всі випробування, вона моя найближча подруга. Мабуть, я просто завжди дослухаюсь до її порад, бо довіряю її.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Особисто мене не приваблюють чоловіки типу Джейсона Стейтема, не дуже розділяю захоплення ним. Мені видаються дуже гарними і харизматичними Колін Ферт та Тім Рот, обожнюю їх.

Чим пахне щастя?

Дуже цікаве питання, я ніколи не задумувалась над цим. В даний момент можу сказати, що щастя пахне коханою людиною.

Читайте також: SMALL TALK: ALYONA ALYONA ПРО «СВОЇХ» ЛЮДЕЙ ТА КОХАННЯ НА ВІДСТАНІ  

Статьи по теме