UA
RU

Про що жінка мовчить: Аліна Зєвакова, акторка театру та кіно

Редагувати переклад
Аліна Зєвакова - акторка театру та кіно, зіграла головну жіночу роль у фільмі «Носоріг», який виходить в український прокат 17 лютого. Аліна - героїня рубрики "Про що жінка мовчить".

Аліна Зєвакова 2

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Вважаю, що неможливо мовчати  про реальність світу, та країни в яких живемо, про те що відбувається. Про соціальну нерівність у розмаїтті її аспектів… Мені нічого не приходить такого, про  що не варто говорити вголос. Будь яка думка має право на існування і тим самим додає до спектру або палітри сьогодення.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Мабуть з моїми найближчими друзями. Мені пощастило оточити себе людьми, для яких тиша не асоціюється з дискомфортом, а радше з інтимністю моменту та безумовним прийняттям й розумінням.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Намагаюся хвалити себе кожного дня навіть за несуттєві дрібниці, бо позитивне заохочення один з кращих мотиваторів особисто для мене. Наприклад, зранку хвалю себе за те що займаюся йогою-бо це корисно для мого фізичного та ментального стану, після кожної практики відчуваю майже гарантію, що день пройде як треба!

Сварю себе зазвичай за щось пов’язане з іншими людьми, наприклад коли у спілкуванні керуюсь емоціями, а не здоровим глуздом та логікою.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Будь-яка книга. Бо в ній прихований цілий світ! Всі, хто мене знають-перше що я роблю коли заходжу в нове приміщення-шукаю стелаж книжок та зависаю там на пів години.

Аліна Зєвакова

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Я би дуже хотіла навчитися малювати, щоб створювати ілюстрації до своїх улюблених книжок. Вважаю, що це супер-здібність: мати змогу з точністю до деталей матеріалізовувати образи, які існують тільки в уяві.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Останній спогляд на клаптик землі перед 5-ма днями у морі. Як зараз  бачу: сонце заходить за вулкан Теіде на Канарських островах і наступна зупинка-берега Бразилії.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Мені здається, не зважаючи на гендер,  усі люди красиві коли вони щасливі.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Червоне вино, бо цей напій п’ють в особливій атмосфері, в нього є свій характер та шарм.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Я не жалкую ні про що у своєму в житті, все що траплялося на моєму шляху було не випадково чи помилково. А до порад мами я часто прислухаюся, одна з найулюбленіших: “Є час розкидувати каміння і прийде час його збирати”

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Знов таки, вважаю всі люди красиві та прекрасні у своїй унікальності.  А от щодо моєї особистої суб’єктивної думки з приводу  привабливості  – мій краш ще з підліткового віку Скотт Коен, коли я побачила його в серіалі «10-те королівство» у ролі Вовка. Багато хто цю думку не поділяє, бо вважають його трохи кріповим, а я от неначе заворожена, коли бачу його на екрані. 

Що ж до мейнстрімних красунчиків, не розумію феномен та хайп навколо Адама Драйвера, наприклад.

Чим пахне щастя?

Океаном.

Фото: Анна Новак, Єгор Корюкін

Читайте також: SMALL TALK: КІНОРЕЖИСЕР ОЛЕГ СЕНЦОВ ПРО СВІЙ НОВИЙ ФІЛЬМ «НОСОРІГ»

Статьи по теме