UA
RU

Про що жінка мовчить: Ірина Галай, альпіністка, перша українка, що здійснила сходження на гори Еверест та К2

Редагувати переклад
Всесвітньо відома альпіністка, перша українка, що здійснила сходження на гори Еверест та К2, Ірина Галай в умовах обстрілів, блекаутів і повної дестабілізації розробила із брендом ONE BY ONE спеціальну зимову капсулу. Галай родом із Мукачево, Закарпатської області – і тому візерунки з вишиванок рідного краю з’явилися на пуховиках та термо-костюмах. Про те, як не замерзнути, не впасти духом та про, що зараз не можна мовчати Ірина ділиться з редакцією Marie Claire Ukraine.

Про що жінка мовчить: Ірина Галай, альпіністка, перша українка, що здійснила сходження на гори Еверест та К2-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Сьогодення нам в черговий раз показало, що мовчати не можна, слова мають силу, особливо коли вони лунають від великої кількості людей!

Я не з тих людей, яким можна щось заборонити говорити в голос. Навпаки, я завжди говорю, що думаю – і я ніколи не мала цілі всім подобатись, для мене головне, щоб було справедливо і комфортно! Якщо не так, то треба не боятись про це говорити! Бо будь-яке замовчування проблеми призводить до негативних наслідків.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

З коханим. Ми майже весь час проводимо разом, життя добре підчистило наше коло спілкування і з часом ми впевнились, що все вийшло ідеально і залишились тільки вірні і приємні люди поруч. Але найкраще це вдвох, мовчати разом або говорити без слів. Добре коли в серці живе кохання.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

За останні 2 місяці я проїхала за кермом майже 15 тисяч кілометрів, я багато працювати почала, бо зараз як ніколи це потрібно робити  і продовжувати інвестувати свої сили в Україну, за це я себе завжди хвалю! Саме тому ми об’єднались із українським модним брендом ONE BY ONE – та випустили колекцію, у яку увійшов унікальний пуховик зі старовинним орнаментом родом з Мукачево, термобілизна, в’язаний светр з принтом українських гір, зимові дуті штани та теплі аксесуари. Україна працює – і це надихає! А от сварила себе нещодавно за те, що не завжди дотримуюсь дисципліни і буває, що забуваю про заняття спортом і багато чого не встигаю! Але зовсім скоро я поверну мій довоєнний ритм і буду розвиватись ще потужніше.

Про що жінка мовчить: Ірина Галай, альпіністка, перша українка, що здійснила сходження на гори Еверест та К2-Фото 2

Про що жінка мовчить: Ірина Галай, альпіністка, перша українка, що здійснила сходження на гори Еверест та К2-Фото 3

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Я дуже люблю мистецтво, тому зразу в голову прийшла робота Івана Марчука «Пробудження». Від неї мурашки по шкірі і коли я на неї дивлюся я точно знаю, що все буде Україна!

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Якби я хотіла оволодіти якимось талантом, я б вже це зробила (усміхається), я дуже вперта людина і люблю вчитись всьому новому, що зазвичай і роблю! Виходить майже все, окрім музичних інструментів! Я непосидюча дуже, і це мені важко, але слухати живу скрипку для мене велике задоволення!

На даний момент якнайшвидше я хочу отримати ліцензію пілота. Думаю, в мене талант. Я дуже шкодую, що це не сталось зі мною ще в школі! Навіть не увляю, на чому б я зараз літала і що робила (усміхається).

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Сходження на Еверест! Момент на вершині і розуміння, що я перша українка! Це незабутнє враження і спогад, який з Україною назавжди!

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасним чоловікам личить сміливість, я була приємно вражена тим, як українські чоловіки проявили себе на початку війни (не всі звичайно), але ті, які не побоялись одягнути форму викликають у мене неабияку гордість!

Жінкам дуже не личить велика кількість всього штучного. Трохи вже перебрали з губами і нарощеним волоссям. Такі гарні українські жінки і так сильно псують свою природну красу, пора з цим зупинитись.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Спитала коханого, він сказав Редбул з водкою. Сміємося! Я не коктейль, я червоне вино, яке з віком стає тільки смачнішим.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Не зв‘язуватись з політикою. Вона знала про це все, бо жінка політика, але я звикла вчитись на своїх перемогах і помилках, тому поради слухаю рідко.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Дивно, але такого формулювання, як красивий чи некрасивий у мене немає!

Головне, щоб фігура і зріст були хороші, а зовнішність я оцінюю по різним показникам. Я знаходжу щось привабливе в різних типах, рижих, чорних, світлих, з бородою, без бороди і т.д. Джеймса Франко я вважаю привабливим, але точно знаю, що так мало хто вважає.

Чим пахне щастя?

Перемогою! (Усміхається.) Щастя пахне кавою, яку в ліжко приносить мені коханий! Щастя пахне вечерею, яку готує нам мама і гарно накриває на стіл, чекаючи в гості. А ще пахне свіжим морозним повітрям на висоті 8 тисяч метрів!

Про що жінка мовчить: Ірина Галай, альпіністка, перша українка, що здійснила сходження на гори Еверест та К2-Фото 4

Про що жінка мовчить: Ірина Галай, альпіністка, перша українка, що здійснила сходження на гори Еверест та К2-Фото 5

Про що жінка мовчить: Ірина Галай, альпіністка, перша українка, що здійснила сходження на гори Еверест та К2-Фото 6

Читайте також: ІНТЕРВ’Ю З ГОЛОВНОЮ ГЕРОЇНЕЮ «ТРИКУТНИК СМУТКУ»: ЧАРЛБІ ДІН 

Статьи по теме