UA
RU

Про що жінка мовчить: ЛУНА, співачка

05.05 в місячне затемнення співачка ЛУНА презентувала міні-альбом Illusion. Ілюзія - це вітраж, мозаїка та еліксир, якийнадає опір та повертає до шляху краси та впевненості, доповнюючи реальністьмагією. Ця робота присвячується тим, хто любить та цінує себе та інших. Альбом, який створено задля подолання складних дилем, пошуків нового, небагатозначності та розмаїття, наче символ нашого часу.

Про що жінка мовчить: ЛУНА, співачка-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Дуже складно взяти і вирішити це за всіх. Але найголовніше — це щоб те, про що ти говориш і те, про що ти мовчиш, синхронізувалося з внутрішнім світом. Щоб це було не надумано, щоб це було чесно.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Певно, це про моїх близьких людей, яких не так багато, але з кожним з них мені приємно помовчати. Це моя сім’я і моя команда (бо мої друзі — це моя команда, з якою ми, до речі працюємо вже багато років над проектом Луна), з ними люблю і помовчати.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Востаннє хвалила себе ось, мабуть, хвилину тому. Хвалю себе кожен день за все добре. Стараюся себе не сварити, але мені інколи не до вподоби, коли я маю негативні емоції, тому можу бути з собою більш строгою, саме коли варто собі нагадати, що не треба зосереджуватися на тому, що забирає енергію.

Про що жінка мовчить: ЛУНА, співачка-Фото 2

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Це картина епохи Відродження Боттічеллі «Народження Венери». Це така неймовірно потужна, сильна фізична річ, яка створена у натхненні для того, щоб надихати, і вона робитиме це ще багато, багато років. Або це ваза, яка залишилась мені від моєї бабусі… з кришталю, яка дуже гарна, та кожен раз в неї занурюються все нові і нові прекрасні квіти, що надихають мене своєю красою кожен день.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Я б хотіла володіти танцем, бути більш пластичною і відчувати себе в танці більш розкутою. Мені здається, що для жіночого тіла це дуже гарний спосіб самовираження та розкриття своєї природи і, знову ж таки, наповнення себе силами через рухи, їх символічність, колізію їх поєднаннь, що виражають історію про себе, допомагають виразити те, що неможливо сказати словами, подобаючись собі самій та усім. І мрію та хочу, щоб ця мрія перетворилась на намір, а намір став метою, і я, все ж таки, почала більше танцювати.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Я довго думала, за що ж я зачеплюся фінально, що ж резонуватиме, коли залишити лише один спогад… і природа в мені перемогла, і я б залишила спогад про щасливі очі своєї дитини.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Чоловікам личить розум, стриманість, почуття гумору, красномовність та відповідальність (тобто, «що сказав — те і зробив»). Сучасних жінок не прикрашає, коли вони інколи у чомусь полишають власну жіночність, тендітність своєї природи, забагато хвилюються, забагато працюють і мало насолоджуються життям — таким чином втрачають свій природній ресурс, і після цього здається, що вони втомлені, дещо агресивні, тобто втрачається баланс, хоча їх не можна у цьому звинувачувати, тому що вони найчастіше після цього повертаються до своєї природи.

Про що жінка мовчить: ЛУНА, співачка-Фото 3

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Це питання ніби-то не до мене, але жартома можу сказати, що я ягідна комбуча. Алкоголь — це не моє, я у ньому не розуміюся, навіть вино не п’ю, бо люблю контролювати своє тіло в цілому і кожну його частину. Звичайно ж, в цьому житті не без алкоголю, але ж я, все ж таки, ягідна комбуча.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Є порада, яку я постійно згадую, дуже слушна порада, але на мій погляд, зрозуміти її можна тільки згодом, коли отримано власний особистий досвід: мама казала, що ж ти так плачеш через своє перше кохання, ніби на цьому зійшовся весь світ, так боляче і тобі, і мені від того, як ти себе доводиш до такого стану — не варті твої сльози цієї історії, ти потім будеш ще згадувати і будеш сміятися, тому так сильно не страждай. А я на неї гнівалася і плакала: нічого ти, мамо, не розумієш. І довго плакала, страждала, а потім дійсно почала з цього сміятися. Але самих її слів дійсно виявилося замало, якби не власний досвід — я б цієї поради не зрозуміла.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

В принципі, мене завжди у чоловіках приваблювало те, що більшість жінок не приваблює — харизма, а не зовнішність. Тому на зовнішність було байдуже. Я насправді ніколи не розуміла, чому подобаються такі красені, як Елвіс Преслі і усі ці ідеальні чоловіки. Мені завжди подобався Леонардо Дікапріо, подобався Брюс Вілліс. І навіть у дитинстві подобався Бред Пітт. Але з точки зору харизми я завжди любила Джека Ніколсона, Кеану Рівза та Хіта Леджера. Просто знайте, що усі якості чоловіків ідуть для мене додатково до харизми.

Чим пахне щастя?

Щастя пахне ваніллю, апельсином та пачулі.

Читайте також: KURS VALÜT: «ТИЖНІ ТУРБУЛЕНТНОСТІ»  

Статьи по теме