UA
RU

Про що жінка мовчить: Nora Polinnia, співачка

Редагувати переклад
Nora Polinnia (Поліна Нікітіна) анонсує вихід власної книги 18 YEARS OF (R)AGE: Nora’s Chronicles («18 років люті: хроніки Нори»). Як співачка та сонграйтерка вона завжди з повагою ставилася до сили слова і нарешті наважилась на літературний дебют. А головна мрія авторки – стати першим у світі музикантом, який супроводжуватиме кожен свій альбом новою книгою. Книга вийде двома мовами і складатиметься з кількох частин: особисті хроніки Поліни, її спостереження, відчуття, спогади та рефлексії, а також інтерв’ю з однолітками американцями і не тільки про важливе в контексті війни, культури, глобальних проблем та бачення майбутнього.

Про що жінка мовчить: Nora Polinnia, співачка-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Я думаю, що останнім часом я мовчу про свої сподівання щодо стосунків чи роботи. Я вірю, що це дозволяє життю йти своїм природним курсом, а мені – жити теперішнім моментом і плисти за течією. Однак я навчилася ніколи не мовчати про свої політичні погляди, права як жінки та права як авторки та музикантки. Мені не соромно говорити про свій досвід, часом навіть обурливі речі.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Я люблю мовчати з людьми, якими я захоплююся.  Їхня присутність надихає мене, і мені подобається спостерігати за ними. Ці люди зазвичай мої друзі, особливо, коли ми вже все обговорили, а я просто хочу насолоджуватися їхньою компанією.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

На жаль, я рідко себе хвалю, але вважаю, що це дуже хороша якість. Звісно, інколи я пишаюся собою, особливо, коли доречно жартую. А востаннє була зла на себе, коли не закінчила те, що хотіла закінчити. Зазвичай я злюся на себе через дуже прості речі.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Я думаю, підтяжки для штанів – це весело і цікаво. Я вважаю їх кумедними через вінтажність. Вони здаються таким випадковим предметом гардероба у наш час, але водночас є такими виразними і формують стиль. Вони нагадують мені про деяких людей, тому в мене дуже приємні асоціації з цим аксесуаром.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Я вже деякий час розповідаю своїм друзям, що дійсно хотіла би професійно грати на скрипці. Я думаю, що цей інструмент елегантний. І було б дуже круто, якби я могла грати на скрипці у своїх піснях.

Про що жінка мовчить: Nora Polinnia, співачка-Фото 2

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Як ми з друзями граємо музику в снігу в Києві. Цей спогад залишається зі мною щодня – це був один із найщасливіших днів у моєму житті.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Я думаю, що це сильно залежить від людини. Ні для кого не повинно бути ніяких гендерних обмежень.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Я ще не спробувала достатньо алкоголю, однак, оскільки мені виповнюється 18, я вважаю, що в Європі на мене чекає чимало крутих барів (усміхається).

До якої поради мами ви не дослухалися і наразі жалкуєте про це?

Я думаю, що я прислухаюся до більшості маминих порад, які були дуже важливими. Однак я шкодую, що не слухала її, коли вона всі ці роки говорила мені йти спати раніше.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Юрій Нікітін і Андрій Данилко. Це про другу частину питання (усміхається).

Чим пахне щастя?

Котиком.

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: ЖАН ГРІЦФЕЛЬДТ, ДИЗАЙНЕР 

Статьи по теме