UA
RU

Продовжуй бути живим: реабілітація ветеранів у новому кліпі гурту «Крихітка» і фонду «Повернись живим»

Гурт "Крихітка" у колаборації із фондом компетентної допомоги армії "Повернись живим" випускає кліп, аби привернути увагу до важливості реабілітації ветеранів через спорт.

Продовжуй бути живим: реабілітація ветеранів у новому кліпі гурту «Крихітка» і фонду «Повернись живим»-Фото 1

Як повідомляє пресслужба “Крихітки”, до відеоролику на композицію “Ланцюг” увійшли кадри з відбору до національної збірної України в Invictus Games.

«Пісня написана до повномасштабної війни, і до 2022 року вона звучала як моя особиста історія: ти тримаєшся за людину, інколи надто сильно, так, що світ втрачає сенс, коли її не стає. Сьогодні ми всі тримаємось одне за одного, тримаємо одне одного, Україна – це один великий ланцюг: військові, цивільні, рідні. І ми всі виявились міцнішими, ніж ми думали. І люди, яких ми бачимо у відео, що подають нам вражаючий приклад роботи над собою, коли дух перетворює тіло на продовження своєї волі«, — говорить лідерка гурту Крихітка Олександра Кольцова.

У фонді “Повернись живим” наголосили, що наразі немає точної статистики щодо кількості ветеранів, які пройшли російсько-українську війну, втім за деякими прогнозами їх буде до двох мільйонів. Ці люди вже повертаюся до мирного життя і потребують фізичної та психологічної реабілітації, підтримки.

Адаптивні види спорту є можливістю продовжувати активне повноцінне життя в умовах, коли тіло має значні обмеження після поранення чи захворювання. Вони дозволяють нашим захисникам і захисницям відновити віру в себе. Тож фонд започаткував проєкт “Підтримай нескорених”, аби зібрати кошти на реабілітацію ветеранів через спорт і забезпечення національної збірної України в Invictus Games”,  — каже керівник ветеранського відділу “Повернись живим” Тарас Ковалик.

Продовжуй бути живим: реабілітація ветеранів у новому кліпі гурту «Крихітка» і фонду «Повернись живим»-Фото 2

Продовжуй бути живим: реабілітація ветеранів у новому кліпі гурту «Крихітка» і фонду «Повернись живим»-Фото 3

Зібрані гроші підуть на програму спортивної реабілітації захисників та захисниць, які отримали поранення та травми під час бойових дій, а восени ці ветерани та ветеранки представлять нашу країну та військо на міжнародних змаганнях з адаптивних видів спорту у Дюссельдорфі.

Вже зараз є тисячі ветеранів і ветеранок, які отримали поранення чи травми, захищаючи нас і нашу країну. І допомогти їм відновитися, повірити в себе та надихнути до реабілітації через спорт — це одна зі стратегічних цілей Фонду. І мова не тільки про Invictus Games чи інші змагання світового рівня. Ми хочемо просувати адаптивні види спорту у ветеранському середовищі й поза цими проєктами, адже розуміємо важливість та можливості, які спорт надасть нашим захисникам і захисницям після повернення з фронту”, — додає співробітник Фонду.

Підтримати проєкт Фонду “Повернись живим” можна тут.

Читайте також: IMAGINE DRAGONS ЗНЯЛИ КЛІП ПРО ВІЙНУ УКРАЇНІ 

Статьи по теме