UA
RU

Projector.Humanitarium випустив подарункові сертифікати

Редагувати переклад
Напередодні новорічних свят Projector.Humanitarium випускає подарункові сертифікати на відеокурси. За ними можна отримати доступ до одного з 11-ти курсів на гуманітарну тематику: історію дизайну, філософію, відеоігри, сучасну українську літературу, комікси або інші теми.

Projector.Humanitarium випустив подарункові сертифікати-Фото 1

Humanitarium — соціогуманітарний факультет Projector Institute, який створює курси про все на світі: від історії дизайну до феномена аніме. У Humanitarium вірять у цінність соціогуманітаристики і впевнені, що у форматі нової освіти технічні та гуманітарні дисципліни поєднуються. Так само як креативні та інноваційні ідеї народжуються саме в дуеті хард і софт скілів, а концепція lifelong learning стає новою нормою.

На новорічні свята Humanitarium пропонує сертифікати на відеокурси, які можна подарувати близьким або самому собі. Тепер можна подарувати річ, яка допоможе людині розвинути софт скіли, стати кращим професіоналом або ще більш цікавою особистістю. Сертифікат від Humanitarium може стати корисним подарунком для людей, які хочуть поглянути на світ ширше та відкрити для себе нове, особливо, якщо всі актуальні книжки, каву чи шкарпетки ви вже вичерпали. У Humanitarium вважають, що такий подарунок не захочеться передарувати або залишити на полиці припадати пилом.

Projector.Humanitarium випустив подарункові сертифікати-Фото 2

За цим сертифікатом можна отримати доступ до одного з 11-ти відеокурсів. Цей формат передбачає серію лекцій на одну тему, без домашніх завдань і дедлайнів. Тему можна обрати самостійно, а переглянути курс — будь-де і будь-коли. Щоб поглибити свої знання, у кожній програмі є додаткові матеріали від куратора. А для перевірки знань — фінальний тест. Доступ до курсу залишається назавжди, тож подарунок немає терміну придатності і навряд чи вийде з моди. Серед кураторів курсів — редактори топових українських видань (The Ukrainians, IST Publishing), кандидати наук, PhD, засновники медіа (Vertigo) та інші експерти та експертки.

Читайте також: Пам’ятка для власниць чутливої шкіри: як діагностувати, доглядати та не нашкодити


До 10 січня 2022 року на подарунковий сертифікат діє акційна ціна — 750 грн. Сертифікат дає можливість обрати будь-який з 11-ти відеокурсів: як із тих, які коштували 800, так і з тих, що — 1000 грн.

 

Даруйте сертифікати від Humanitarium — хай рік почнеться з розвитку та мудрості!

 

Статьи по теме