Промову Чернова щодо сутності росіян почує світ. Нагородження “20 днів у Маріуполі” повернуть до телеверсії «Оскара».

Редагувати переклад
Кіноакадемія США відреагувала на прохання України повернути нагородження фільму "20 днів у Маріуполі" у міжнародну телеверсію "Оскара"режисера Мстислава Чернова. 

Промову Чернова щодо сутності росіян почує світ. Нагородження “20 днів у Маріуполі” повернуть до телеверсії «Оскара».-Фото 1

Як повідомляє журнал Deadline, вручення «Оскара» фільму «20 днів у Маріуполі» включать не лише до української телеверсії, а й до усіх, на які поширюється дія ліценції Disney. Важливу промову Мстислава Чернова про справжню сутність росіян почує світ. Академія кінематографічних мистецтв і наук США прйняла рішення змінити телевернсію через скарги «Суспільного» у несправедливому ставленні як до українців, так і до минулорічних випусків, де визнання «Найкращого документального фільму» було додано до телеверсії.

Нагадаємо, що 14 березня на великі екрани обраних кінотеатрів повертається документальна картина «20 днів у Маріуполі» українського режисера Мстислава Чернова. Повторний прокат картини обмежений — подивитися її можна буде у короткий проміжок часу лише в обраних кінотеатрах Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Одеси, Луцька, Рівного, Чернівців, Броварів, Гатного, Дрогобича, Олександрії, Бучі, Умані, Софіївської Борщагівки, Івано-Франківська, Нововолинська, Вінниці, Хмельницького, Кременчука, Кам’янця-Подільського, Узина, Білої Церкви, Ніжина, Вишневого, Кривого Рога, Коломиї, Ізмаїла, Сум, Черкас, Запоріжжя, Житомира. На деяких майданчиках відбудуться лише разові покази в окремі дні. Актуальний перелік кінотеатрів можна побачити на сторінці фільму (список оновлюється).

Читайте також: ОСКАРІВСЬКИЙ ЛАУРЕАТ «20 ДНІВ У МАРІУПОЛІ» ПОВЕРТАЄТЬСЯ В ОБРАНІ УКРАЇНСЬКІ КІНОТЕАТРИ 

Статьи по теме