UA
RU

#READYDIM: 5000+ годин життя

Редагувати переклад
Справжня відпустка – це коли ти купуєш квиток на літак, а не нові шпалери. Сервіс від #READYDIM створений не перетворювати вашу відпустку на ремонт. Вам узагалі не доведеться дізнатися про його тонкощі та труднощі.

#READYDIM: 5000+ годин життя-Фото 1

#READYDIM: 5000+ годин життя-Фото 2

DIM – це група кампаній, яка створює простір для якісного життя, творчості та відпочинку й добре зарекомендувала себе на ринку забудовників України. На її рахунку — чотири успішно реалізовані проєкти, та ще п’ять на різних етапах будівництва, а також сім років досвіду у проєктуванні та будуванні. Головна відмінність проєктів від DIM — житлові комплекси з парками, коворкінгами, дорослими та дитячими рекреаційними зонами, освітніми закладами для малечі.

#READYDIM: 5000+ годин життя-Фото 3

#READYDIM: 5000+ годин життя-Фото 4

Оновлений сервіс компанії #READYDIM має на меті вирішити головні проблеми, з котрими стикається покупець квартири, – економія часу, збереження нервів (які зазвичай доводиться витрачати на ремонт) та ціна. Вам не доведеться чекати на дозвіл від забудовника, щоб розпочати ремонт. Одразу після отримання ключів ви в’їжджаєте у квартиру, витративши мінімум часу на підбір декору та аксесуарів, і відзначаєте новосілля після свіжого ремонту від #READYDIM. Ви не будете переплачувати за перероблення або матеріали: компанія закуповує їх у великих обсягах та пропонує вигідну фіксовану вартість.

#READYDIM: 5000+ годин життя-Фото 5

Ми надаємо клієнту можливість самостійно обрати стиль, дизайн, ціну та кольорову гаму серед безлічі варіантів, розроблених професіоналами, які урахували естетику та функціональні складові простору, специфіку ЖК та потреби інвесторів. Більш ніж 30 стилістичних варіацій, кількість яких постійно зростає, виключають загрозу однотипності ремонтів та дають змогу індивідуально підійти до стилістичних рішень на ваш смак.

#READYDIM: 5000+ годин життя-Фото 6

#READYDIM: 5000+ годин життя-Фото 7

Читай также: Час історій, які вражають: на каналі «Україна» починається новий сезон мейковер-шоу «Місія: краса»!

#READYDIM позбавить головного болю в прямому сенсі цього слова: вам не доведеться слухати гуркіт перфоратора, болгарки й інших інструментів, бруднити одяг та взуття штукатуркою зі спільного коридору, та ламати голову, як позбавитися будівельного сміття й платити за його вивіз.

У наших покупців різна мотивація для придбання квартири для себе, для рідних чи для оренди, тому #READYDIM пропонує три пакети під різні бюджети. У кожному є можливість обрати ремонт з меблями або без.

Базова пропозиція – «Стандарт». Її формат гарантує бездоганну чистову обробку, наявність електрофурнітури, у квартирі також буде облаштована тепла підлога і укомплектована ванна кімната. Щодо якості матеріалів – вони від перевірених постачальників, тож будьте певні у їхній надійності.

Ідеальний баланс надійності та естетики. «Комфорт» пропонує ті ж рішення, що у й форматі “Стандарт”, однак з використанням матеріалів найвищого гатунку – для тих, хто цінує найвищу якість та перфектне оздоблення.

#READYDIM: 5000+ годин життя-Фото 8

#READYDIM: 5000+ годин життя-Фото 9

«Преміум»-рішення покликане інтегрувати в помешкання витонченість, естетику та передові тенденції в дизайні інтер’єрів. Ремонт з використанням матеріалів лише від ексклюзивних брендів підкреслить тон та вишукане відчуття стилю господарів.

«Оновлення #READYDIM ніяк не означає, що ми зупинилися на досягнутому. Ми вдосконалюватимемо нові «фішки». У цьому нам допомагатимуть наші інвестори – ми завжди дослухаємося до їхньої думки, щоб зробити житло максимально затишним. Найближчим часом, окрім стилістичних рішень, з’явиться ще додаткова опція – робочого простору. Ми всі відчули на собі зміни після запровадженння локдаунів та необхідність працювати вдома, де нас ніщо не відволікатиме й не позначиться на якості роботи. А також облаштовуватимемо дитячої кімнати тощо», — ділиться керівник проєкту #READYDIM.

Статьи по теме