UA
RU

Рейф Файнз готовий знову знятися у «Гаррі Поттері»

Редагувати переклад

Легендарний британський актор без зайвих питань готовий знову з’явитися в образі Темного Лорда.

Рейф Файнз готовий знову знятися у «Гаррі Поттері»-Фото 1

Повернутися у магічний світ, аби знову зіграти найжахливішого темного чарівника усіх часів? Для Рейфа Файнза це питання лише бажання кінотворців.

На нью-йоркській прем’єрі фільму «Меню», яка відбулася в понеділок, 59-річний Файнз розповів виданню Variety, що він за першої ж можливості готовий знову одягнутися у мантію, та взяти до рук чарівну паличку. Єдине — влучна можливість.
«Так, звичайно. Жодних питань щодо цього», — відповів актор.
Відповідь Файнза стала коментарем до вислову Девіда Заслава із Warner Bros. Тоді чоловік зауважив, що компанії було б цікаво створити щось за сприяння Джоан Роулінг, а перед усім щось, пов’язане напряму із Гаррі Поттером.
 
В новому фільмі «Меню» Файнз грає також злодія, але іншого типажу. Так, британський актор перевтілився у роль загадкового шефа, який працює в дуже розкішному та вишуканому ресторані на острові, а готує не лише чудернацькі страви для гостей, але й неочікувані сюрпризи.
 
Рейф Файнз готовий знову знятися у «Гаррі Поттері»-Фото 2
 
Колегою Рейфа Файнза по фільму «Меню» стала нова зірка Голлівуду — Аня Тейлор-Джой, яка розповіла виданню PEOPLE у понеділок, що зніматися з актором — це як «приймати дуже теплу ванну».
«Це була дуже втішна, і неймовірна співпраця», — прокоментувала Тейлор-Джой роботу з актором. «Це було й справді інтимно — в дуже дивний спосіб».
Файнс зробив компліменти Тейлор-Джой під час престур проєкту «Меню», назвавши 26-річну дівчину «природно обдарованою актрисою» на Міжнародному кінофестивалі в Торонто 2022.
«Іноді ти відчуваєш правдивість людини, з якою ти граєш в парі, і це справді допомагає. Якимось чином це одразу виводить твою роботу на новий рівень. В Ані це є», — розповів тоді Файнз.

Статьи по теме