Рекордна кількість дівчат взяли участь у кастингу «Міс Україна» у Києві

24 липня у ТРЦ «Gulliver» пройшов  наймасштабніший кастинг за всю  історію конкурсу «Міс Україна -2021». На нього було зареєстровано  понад 1500 учасниць. Це абсолютний рекорд. На цей захід прийшли також ті дівчата, які не змогли прийти на попередні кастинги в інших містах.

«В столиці відбувся останній з відкритих кастингів конкурсу «Міс Україна — 2021». Ми вже відвідали всі найбільші міста нашої країни та познайомились з великою кількістю розумних, талановитих та надзвичайно красивих дівчат», — зазначила голова комітету Вероніка Щіпцова – «Взагалі, ідея проведення всеукраїнського туру відкритих кастингів — це ноу-хау нашої оновленої команди. Ми дуже щасливі, що її здійснення принесло гарні результати та залучило безліч молодих дівчат до участі у національному конкурсі краси. За нашими підрахунками завдяки практиці відкритих кастингів кількість претенденток зросло на 30 відсотків, порівняно з минулими роками».

Рекордна кількість дівчат взяли участь у кастингу «Міс Україна» у Києві-Фото 1

Дівчата вражали членів журі красою, харизмою та талантами, а оцінювали конкурсанток журі, на чолі з головою оргкомітету конкурсу — Веронікою Щіпцовою;

Богдана Тарасик — «Miss International-2018»;

Богдан Юсипчук — ведучий ЖВЛ на каналі 1+1, актор, переможець міжнародного чоловічого конкурсу «Mister Sea World» в 2018 році, член журі «Міс Україна — 2018»;

Володимир Рабчун — ведучий шоу «Твій День» на 1+1.

Рекордна кількість дівчат взяли участь у кастингу «Міс Україна» у Києві-Фото 2

«Концентрація краси на кастингу зашкалювала. Ми побачили багато не просто гарних, а цілеспрямованих дівчат. Всім бажаю успіхів і перемоги. Оберуть не всіх — такі правила конкурсу. Та незалежно від результату завжди варто пам’ятати, внутрішня краса не менш важлива, ніж зовнішня», — поділився враженнями Володимир Рабчун.

Рекордна кількість дівчат взяли участь у кастингу «Міс Україна» у Києві-Фото 3

В кінці заходу серед учасниць провели розіграш подарків: сертифікати від парфумерного партнера BROCARD NicheBar (БРОКАР Ніш Бар), чарівна підвіска від ювелірного дому «ZARINA», сертифікати від школи візажу Ірини Хом’якової та квитки на концерт Jan Khalib 14 серпня в Queen County.

Читай также: Самые желанные прически лета 2021 по версии знаменитостей 

Рекордна кількість дівчат взяли участь у кастингу «Міс Україна» у Києві-Фото 2

Також всіх присутніх привітав із завершенням туру та подарував свій яскравий виступ співак Constantine.

Інформаційними партнерами конкурсу виступають щотижневий соціально-політичний журнал «Фокус», жіночий журнал «MarieClaire» та інформаційний портал про світське життя «Jetsetter».

Рекордна кількість дівчат взяли участь у кастингу «Міс Україна» у Києві-Фото 5

Рекордна кількість дівчат взяли участь у кастингу «Міс Україна» у Києві-Фото 6

Рекордна кількість дівчат взяли участь у кастингу «Міс Україна» у Києві-Фото 7

Організатори оголосили, що у наступний етап відбору пройшли 23 учасниці з київського кастингу. А також повідомили, що до 31 серпня буде продовжуватись кастинг в офісі «Міс Україна», та вже за місяць будуть оприлюднені імена  «Топ-25 найкрасивіших дівчат України», які стануть учасницями фінального шоу, яке відбудеться 21 жовтня у Палаці Україна.

Рекордна кількість дівчат взяли участь у кастингу «Міс Україна» у Києві-Фото 8

Тож, якщо ти не потрапила на відкриті кастинги національного конкурсу, не засмучуйся! В тебе ще є шанс! Заповнюй анкету прямо зараз на офіційному сайті «Міс Україна» www.missukraine.ua! Можливо саме ти станеш володаркою головної корони країни!

 

 

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме