UA
  RU

  Рідні стіни лікують: де ховатися у власній квартирі, якщо не встигли спуститися у сховище

  Редагувати переклад

  Сигнал повітряної тривоги в Києві звучить настільки часто, що деякі жителі просто не встигають або не хочуть бігти в бомбосховище. Як і де сховатися у власній квартирі в багатоповерхівці, читайте нижче в матеріалі.


  Організація bezdomnie.ua на своїй сторінці в Інстаграм поділилася основними принципами, як створити прихисток у власній квартирі та пережити будь-яку атаку з мінімальними втратами.

  Рідні стіни лікують: де ховатися у власній квартирі, якщо не встигли спуститися у сховище-Фото 1

  Instagram/@bezdomnie.ua

  Якщо ви залишилися в багатоповерхівці під час повітряної тривоги, варто знати, що найнебезпечнішими місцями в будинку є останні поверхи, адже ймовірність ракетного попадання величезна, а також 1-3 поверхи – ймовірність подання снаряда чи кулі під час вуличних боїв. Підвал так само може бути небезпечним, якщо в ньому лише один вихід, можете опинитись під завалами.


  Що експерти bezdomnie.ua рекомендують, щоб зробити свою квартиру безпечним укриттям.

   

  1. Знайти простір за двома глухими стінами – одна бере на себе удар, інша – захищає. Треба ховатися за несучою стіною – вона стане ідеальним укриттям у власному будинку.

   


  1. Заклеїти вікна скотчем, щоб у випадку вибуху клейка стрічка змогла втримати хоча б трохи розірваного скла. 

   

  1. Ідеальне місце для сховку в квартирі – це простір за вхідними дверима, тобто коридор. Він завжди розташований між несучими стінами, тому найбезпечніший. Закрийте всі двері, які виходять в коридор і зробіть собі там жилий модуль.

   

  1. В коридорі можна використовувати свічки чи ліхтарі в темний час доби, що категорично заборонено в кімнатах з вікнами. Пам’ятаємо про світлове маскування.
   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от Вещаем в реж.военного времени! (@bezdomnie.ua)  Ці прості правила допоможуть відчувати себе у безпеці у власній домівці, хоча б на момент атаки. Бережіть себе!


  Фото та інформацію взяті з аккаунту @bezdomnie.ua

  Статьи по теме